برخی کاندیداها برای فرار از برنامه‌دادن توهین به دیگر نامزدها را انتخاب کردند

0 3
برخی کاندیداها برای فرار از برنامه‌دادن توهین به دیگر نامزدها را انتخاب کردند

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اراک با اشاره به پایان ثبت‌نام از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در روز گذشته اظهار کرد: سلایق مختلف برای شرکت در انتخابات ثبت‌نام کردند که این مسئله خط بطلانی بود بر تمام جوسازی‌هایی که به دروغ می‌خواستند برای نظام هزینه‌تراشی کرده و به دروغ القاء کنند که از دموکراسی در ایران خبری نیست.

وی تصریح کرد: مردم باید در زمان رای دادن به برنامه‌های نامزدها رای داده و کارنامه آنان را به درستی مورد بررسی قرار دهند.

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس گفت: رفتارهای متفاوتی از نامزدها دیدیم، برخی از نامزدها همانند هنرپیشه فیلم‌های هالیودی فیلم‌بازی کردند، جای بسی تاسف است.

سلیمی اظهار کرد: برخی‌ از نامزدها هم در ابتدای کار توهین به دیگر نامزدها را کلید زدند، که این نشان می‌دهد این افراد هیچ برنامه‌ای برای امور کشور ندارند و برای فرار از برنامه‌دادن به توهین کردن به دیگران روی آورده‌اند.

وی بیان داشت: این‌ها بدانند حافظه مردم همچون حافظه ماهی نیست، این بار مردم با دقت و رصد فضا و برنامه‌ها به نامزد خود رای خواهند داد و فریب بازی‌های تبلیغاتی را نخواهند خورد.

نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس از پیش‌بینی حضور گسترده مردم در انتخابات خبر داد و گفت: برخلاف برخی اظهار‌نظرها و جوسازی‌های رسانه‌ای پیش‌بینی می‌شود مردم حضور معناداری در انتخابات امسال داشته باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.