تأمین جهیزیه برای ۱۰۶۳ نوعروس نیازمند چهارمحال و بختیاری

0 1
تأمین جهیزیه برای 1063 نوعروس نیازمند چهارمحال و بختیاری

علی ملک‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد گفت: طی سال گذشته  یک هزار و ۶۳  فقره جهیزیه به نوعروسان نیازمند چهارمحال وبختیاری اهدا شد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) چهارمحال و بختیاری ادامه داد: تأمین جهیزیه نوعروسان نیازمند از رویکردهای حمایتی این نهاد است که با مشارکت خیران، مؤسسات خیریه و کمک‌های مردمی در قالب طرح‌های مختلف انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه جهیزیه‌های اهدایی شامل لوازم ضروری منزل از جمله فرش، یخچال، اجاق گاز و سایر وسایل مورد نیاز است، افزود: این تعداد جهیزیه با هزینه ۶ میلیارد و ۳۶۷ میلیون تومان تهیه و به نوعروسان اهدا شده است.

ملک‌پور اعطای جهیزیه به بانوان سرپرست خانوار در صورت ازدواج مجدد و ارائه کمک‌هزینه ازدواج به آقایان را از خدمات کمیته امداد در حوزه تأمین هزینه ازدواج عنوان و مطرح کرد: همچنین در سال گذشته کمک هزینه ازدواج به ۱۱۹ زن سرپرست خانوار جهت ازدواج مجدد پرداخت شده است.

وی توضیح داد: بخشی از هزینه‌های ازدواج مددجویان توسط خیران داخل و خارج از استان تأمین‌ شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان با تأکید بر اهمیت فراهم کردن زمینه ازدواج آسان جوانان، گفت: مردم نیکوکار استان می‌توانند با پرداخت هر مبلغی و یا اهدای جهیزیه زمینه ازدواج آسان نیازمندان را فراهم کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.