ترور شهید فخری‌زاده سند مظلومیت ملت ایران درمسیر اقتدار و عزت است

0 2
ترور شهید فخری‌زاده سند مظلومیت ملت ایران درمسیر اقتدار و عزت است

زنجان-سپاه انصارالمهدی (عج) زنجان در بیانیه ای بمناسبت شهادت عنوان کرده است: ترور شهید دکتر محسن فخری‌زاده برگ دیگری از سند مظلومیت مردم ایران در مسیر اقتدار و عزت است.

به گزارش خبرگزاری مهر، بیانیه سپاه انصارالمهدی (عج) زنجان درپی شهادت محسن فخری زادهدر این پیام آمده است: بار دیگر دشمنان و عناصر خود فروخته و وابسته به بیگانگان و صهیونیسم بین‌المللی با هدف شوم مقابله با پیشرفت‌های علمی کشور، یکی از دانشمندان برجسته هسته‌ای و پاسدار سرافراز انقلاب اسلامی را آماج حملات تروریستی قرار داده و به شهادت رساندند.

این بیانیه می‌افزاید: بی‌شک مجاهدت‌ها و تلاش‌های ارزنده و غرورانگیز آن شهید ارجمند در حوزه صنعت دفاعی و دیگر حوزه‌های راهبردی کشور و نیز عرصه مقابله با ویروس کرونا در حافظه تاریخی این سرزمین ماندگار و الهام‌بخش تربیت‌یافتگان مکتب امامین انقلاب اسلامی و فرزندان ملت ایران در دانشگاه‌ها و مراکز عالی علم و فن‌آوری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خلق افتخارات و پیشرفت‌های شگفت‌آور دیگر در آینده پیشِ‌رو خواهد بود.

سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان در بیانیه خود بمناسبت شهادت شهید فخری زاده تاکید کرده است: دشمنان کوردل انقلاب اسلامی با این اقدامات جنایتکارانه هرگز نمی‌توانند ملت بزرگ ایران را از راه پیشرفت و توسعه بازدارند و ترور شهید دکتر محسن فخری‌زاده برگ دیگری از سند مظلومیت مردم ایران در مسیر اقتدار و عزت است.

سپاه انصارالمهدی (عج) زنجان با تبریک و تسلیت شهادت این عزیز به محضر امام زمان (عج)، رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)، ملت ایران و خانواده این شهید عزیز عهد و پیمان می‌بندد که لحظه‌ای از یاد و راه این شهید غفلت ننموده و ادامه دهنده راه شهیدان خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.