تزریق روزانه ۲۵۰۰ دوز واکسن در ورامین/ حضور خارج از نوبت مردم باعث اختلال در روند کار می‌شود

0 1
تزریق روزانه ۲۵۰۰ دوز واکسن در ورامین/ حضور خارج از نوبت مردم باعث اختلال در روند کار می‌شود

سید محمد طباطبائی رئیس شبکه بهداشت و درمان ورامین در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ورامین اظهار کرد: هیچ کمبودی در تزریق واکسن کرونا در ورامین وجود ندارد و واکسن به اندازه کافی موجود می باشد.

وی گفت: تجمعی که به وجود آمده بخاطر عدم توجه به پیامکی که آمده است می باشد، متاسفانه افراد بدون توجه به پیامک و ساعتی که مشخص شده در مراکز واکسیناسیون حضور پیدا می کنند و باعث اختلال در روند تزریق واکسیناسیون می شوند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان ورامین ادامه داد: در ورامین با داشتن ۴ مرکز تزریق واکسیناسیون، روزانه ۲ هزار و صد تا ۲ هزار و پانصد دوز واکسن تزریق می شود که در حال حاضر نیاز به افزایش مرکز واکسیناسیون نداریم و مراکز فعلی در شهرستان جوابگوی تزریق واکسیناسیون مردم هستد و همچنان این مراکز فعال هستند.

طباطبایی گفت: مردم دقت داشته باشند با توجه به پیامک و ساعتی که مشخص می شود در محل ترزیق واکسن حضور پیدا کنند و باعث تجمع و اختلال در روند کار نشوند.

وی افزود: از همه مردم تقاضا می کنیم تزریق واکسن را انجام دهند، تمام تلاش کادر درمان این است که تمامی افراد واکسینه شوند و شهروندان می توانند برای تزریق دریافت واکسن به سایت http://salamat.gov.ir مراجعه و ثبت نام کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.