توزیع ۲ هزار بسته معیشتی بین پاکبانان و باربران بازار

0 1
توزیع ۲ هزار بسته معیشتی بین پاکبانان و باربران بازار

به گزارش خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس، توزیع مواد غذایی و بهداشتی در کنار بسته‌های معیشتی از ابتدای ماه مبارک رمضان به همت متولیان امامزاده‌های استان تهران و با حمایت خیران افزایش یافت تا سفره‌های افطاری و سحری نیازمندان رنگین شود.

همزمان با دهه آخر ماه مبارک رمضان، متولیان امامزاده زید (ع) بازار از کمک‌های خیران و حمایت اداره اوقاف اقدام به تهیه و توزیع بسته‌های معیشتی کردند تا این بسته‌های معیشتی را بین نیازمندان توزیع کنند.

بر همین اساس، حجت‌الاسلام سعید مرادزاده، مدیر آستان امامزاده زید (ع) بازار تهران با بیان اینکه این آستان به عنوان یکی از قدیمی‌ترین امامزاده‌های استان تهران به شمار می‌رود، از تهیه بیش از ۲ هزار بسته معیشتی در این امامزاده خبر داد و گفت: باربران بازار، روزمزد هستند که با تعطیلی بیش از دو هفتگی بازار در تأمین معیشت به مشکل برخوردند.

وی افزود: به همین دلیل ما ضمن شناسایی آنها سعی کردیم بسته‌های معیشتی را بین نیازمندان با اولویت باربران و پاکبانان محله بازار توزیع کنیم و از شب‌های قدر روند توزیع بسته‌های معیشتی را آغاز کردیم و تا پایان ماه رمضان این اقدام ادامه دارد و امیدواریم برای بعد از ماه مبارک رمضان نیز بتوانیم حمایتی از این قشر کم‌برخوردار داشته باشیم.

به گزارش فارس، بازار تهران همزمان با موج چهارم کرونا با مصوبه ستاد کرونا بسته شد و بسیاری از کارگران و باربران محله بازار نیز بیکار شده و نتوانستند در وضعیت کرونایی اقدامی برای تأمین معاش داشته باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.