توزیع ۵۰۰ بسته کمک معیشتی طی ایام نوروز در ماهنشان

0 0
توزیع ۵۰۰ بسته کمک معیشتی طی ایام نوروز در ماهنشان

مصطفی ملکی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: همزمان با فرارسیدن سال نو، به همت دستگاه‌های مختلف و خیرین گرامی۵۰۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان شهرستان ماهنشان توزیع شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ماهنشان با اشاره به اینکه بسته‌های معیشتی شامل برنج، مرغ، ماکارونی، روغن و حبوبات، رب و قند است، اضافه کرد: آموزش همگانی برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، فرهنگ‌سازی استفاده از ماسک، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و اجرای دستورالعمل‌های بهداشتی در سطح محله‌ها دیگر برنامه‌های بسیج در راستای اجرای طرح شهید سلیمانی در شهرستان است.

وی با اشاره به اینکه بانک اطلاعاتی نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا در شهرستان تشکیل شده است، بیان کرد: تلاش شده توزیع بسته‌های معیشتی در روستا‌های محروم و کم برخوردار انجام شود.

ملکی با تقدیر از تلاش عوامل اجرایی رزمایش کمک مومنانه در سال گذشته تاکید کرد: این رزمایش در سال جدید با قوت بیشتر در مناسبت‌های مختلف اجرا خواهد شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج ماهنشان با اشاره به آمادگی برای دریافت کمک‌های خیرین اضافه کرد: خیرین می‌توانند نوع بسته حمایتی و محل توزیع را مشخص کنند تا گروه‌های جهادی بسیج شهرستان با تامین بسته‌های مورد نظر آن را در محل‌های خواسته شده، توزیع کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.