حرکت در مسیر موفقیت صنایع غذایی

0 3

                          حرکت در مسیر موفقیت صنایع غذایی

شرکت سامان داده پرداز سپند با بیش از ۱۷ سال سابقه در زمینه ی تولید نرم افزارهای رستورانی موفق شده است کمک شایان توجهی به مکانیزه کردن فرآیندهای تولید تا فروش مجموعه های غذایی نماید. این محصولات نرم افزاری به دلیل سهولت کاربری و امنیت بالایشان، مورد استقبال انواع مختلفی از رستوران ها قرار گرفته است، به طوری که در حال حاضر بیش از ۱۵۰۰۰  مجموعه ی غذایی، از رستوران ها و فست فودها گرفته تا کافی شاپ ها و فودکورت ها تحت پوشش این شرکت و پشتیبانی نرم افزاری آنان، به فعالیت خود ادامه می دهند.

آن چه نیاز به استفاده از نرم افزارهای رستورانی این شرکت را دو چندان می سازد، ایجاد شبکه ای از خدمات به هم پیوسته و درعین حال سودمند در پروسه ی فعالیت های مختلف حوزه ی صنایع غذایی است. فرض کنید رستورانی دارید که سودآوری ندارد ولی هرچه حساب و کتاب می کنید مشکل را پیدا نمی کنید… به نظر خودتان همه چیز دارد درست می چرخد، اما….

یا زمانی را تصور کنید که علیرغم فعالیت تبلیغاتی سنتی زیاد و پرهزینه ی بیلبوردهای تبلیغاتی و تراکت های کاغذی، مشتریانِ گوشی هوشمند به دست، به  سراغ رستورانی در همسایگی شما می روند که تنها با استفاده از شبکه های اجتماعی مجازی، جذبشان کرده است…

یا وقتی رستوران کوچک و بیرون بری که می شناسید، بدون این که متحمل هزینه های اجاره و نگهداری سالن غذاخوری بزرگ و دستمزد پرسنل متعدد برای سرویس دهی به مشتریان باشد، با کمک اپلیکیشن های فروش آنلاین، چند برابر بیشتر از شمایی که هنوز به روش های سنتی تجارت متعهد مانده اید، درآمدزایی دارد…

همه ی این موفقیت ها، با نگرش متفاوت و به روزرسانی روش های خرید و فروش ممکن شده و برای شما هم دست یافتنی است.

شرکت سامان داده پرداز سپند، محصولات و خدمات متنوعی مانند منوی دیجیتال، کیوسک سفارش گیر، راه اندازی و پشتیبانی باشگاه مشتریان، مدیریت جامع واحد تجاری شامل بخش های مختلف تهیه ی مواد اولیه، آماده سازی و تحویل، فروش و انبارداری، حسابداری و ده ها محصول و امکانات دیگر را در قالب نرم افزارهای رستورانی ارائه می کند.

جلب رضایت مشتری، یکی از مهم ترین اهدافی است که با ایجاد این تغییر و تحولات به دست می آید.  نظم و یکپارچگی متاثر از دخالت نرم افزارهای رستورانی نوین، می تواند شبکه ای از اطلاعات مشتریان را نیز ایجاد کند، طوری که با استفاده از این اطلاعات بتوان آن ها را از مشتریانی گذری به مشتریان دائمی تبدیل کرد. برای داشتن یک کسب و کار موفق، رضایتمندی مشتری اهمیت زیادی دارد و با استفاده از دایره ی نفوذ هریک از آن ها و ارتباط مستمر با آن ها از راه ایجاد باشگاه مشتریان، می توان به این مهم دست یافت.

نکته ی قابل اشاره ی دیگر درباره ی مزایای استفاده از نرم افزارهای رستورانی شرکت سپند، مشابه بودن فرآیندهای تولید و ارائه ی محصولات مواد غذایی، در طیف گسترده ی این مراکز است. چه صاحب کافی شاپ کوچکی در کوچه ای خلوت باشید یا صاحب رستورانی در یکی از فودکورت های مرکز خرید پررفت و آمد یا رستورانی مجلل در مناطق اعیان نشین، ساختار کلی برنامه ها به رشد و توسعه ی تجارتتان کمک می کند. به خصوص که به گواهی تمامی کسانی که از این محصولات استفاده کرده اند، با پشتیبانی همه جانبه و بی وقفه ی این شرکت، با مشکلات رایج استفاده از مکانیزم های تکنولوژیک برخورد نخواهید کرد.

رساندن تجارت شما در زمینه ی صنایع غذایی، به بهترین بازدهی ممکن، هدفی است که شرکت سپند با استفاده از کادر مجرب و متبحر و نرم افزارهای رستورانی پیشرفته ی خود به دنبال عملی کردن آن است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.