حضور نظامیان آمریکایی در بحرین فاقد مشروعیت قانونی است

0 2

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از المنار، «عبدالغنی الخنجر» عضو جنبش بحرینی حق که از احزاب مخالف به شمار می رود در سخنانی اظهار داشت: حضور نظامیان آمریکایی در بحرین فاقد هرگونه مشروعیت قانونی است.

وی با اشاره به این که نیروهای آمریکا در بحرین هیچ مشروعیت قانونی ندارند و فقط بنابر معاهدات انجام شده و محرمانه با رژیم بحرین در این منطقه حضور دارند گفت: این نظامیان در سایه حمایت رژیم دیکتارتور بحرین باعث درد و رنج مردم شده اند.

الخنجر همینچنین افزود: رژیم بحرین فاقد مشروعیت مردمی بوده و رژیمی دیکتاتور است چراکه مردم در آن نقشی ندارند و حتی در تصمیم گیری ها و وضع قوانین و مخصوصا قوانین حساس هم شرکت داده نمی شوند؛ همانطور که در پارلمان صوری این کشور هم هیچ نماینده ای ازطرف مردم وجود ندارد.

وی اشاره کرد: پایگاه های نظامی انگلیس و آمریکا بدون خواست مردم ایجاد شده است. یک دشمنی بی سابقه با آمریکا به دلیل سیاست های ترامپ وحضورنظامیان آمریکایی به وجود آمده است.

الخنجر گفت: ترامپ با فریب جهانیان سعی می کند خود را در کنار معترضان قرار دهد در حالیکه در رژیم بحرین و عربستان هزاران فعال سیاسی زندانی هستند. در چنین شرایطی ترامپ کجاست؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.