حمایت بیش از ۲۰۰ پزشک نیکوکار از ایتام کرمانی

0 0
حمایت بیش از ۲۰۰ پزشک نیکوکار از ایتام کرمانی

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، یحیی صادقی امروز ضمن تبریک روز پزشک به این قشر پرتلاش و مدافعان سلامت جامعه اظهار کرد: شیوع ویروس کرونا در جهان و کشورمان و مبارزه پزشکان و تیم همراه برای مقابله با این بیماری موجب شده که بیش ‌از پیش قدردان کادر درمان و مدافعان سلامت ازجمله پزشکان باشیم.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان با اشاره به اینکه ۲۲ هزار و ۳۲۸ فرزند یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان قرار دارند، ادامه داد: این تعداد یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت این نهاد توسط ۵۱ هزار حامی خیر در قالب طرح «اکرام ایتام و محسنین» حمایت می‌شوند که از این تعداد حامیان ۲۰۸ حامی، پزشک هستند

وی خاطرنشان کرد: حامیان طرح اکرام ایتام و محسنین در چهارماهه امسال ۳۶ میلیارد تومان در قالب طرح «اکرام ایتام و محسنین» به فرزندان معنوی خود به‌صورت نقدی و غیر نقدی کمک کرده‌اند.

صادقی با بیان اینکه هریک از ایتام و فرزندان محسنین دارای حساب و شناسه بانکی مختص به خود هستند، افزود: کمک‌های نقدی حامیان بی‌واسطه و به‌صورت مستقیم به‌حساب ایتام و فرزندان محسنین واریز می‌شود.

وی با شاره به اینکه هم‌اکنون ۴۵۰ فرزند یتیم و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان فاقد حامی هستند از خیران نیکوکار خواست با مشارکت در طرح اکرام ایتام با حمایت‌های مادی و معنوی خود این ایتام را تحت تکفل خود قرار دهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.