آموزش مجازی و سنجش دانش آموزان در فضای مجازی سختی کار معلمان را چندین برابر کرده است

0 0

 محمد صفائی دلوئی  در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت با اشاره به فرا رسیدن هفته معلم، عنوان کرد: دوازدهم اردیبهشت ماه سالروز شهادت معلم بزرگ انقلاب شهید مرتضی مطهری و یادآور نقش و اهمیت معلمان ارزشمندی است که از ارکان شکل‌گیری و حرکت انقلاب اسلامی و سپس تثبیت نظام جمهوری اسلامی بوده‌اند.

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: معلمان مهمترین عنصر نظام تعلیم و تربیت به عنوان زیربنایی‌ترین و تاثیرگذارترین بخش نظام اجتماعی هستند، نقش الگویی و تربیتی معلمان با وجود همه تحولات اجتماعی کماکان به قوت خود باقی است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم یادآور شد: در این روزها با شیوع ویروس منحوس کرونا و به تبع آن آموزش مجازی و سنجش دانش آموزان در این فضا، سختی کار معلمان در فرآیند آموزش چندین برابر شده و معلمان عزیز در طول روز و گاهی تا پاسی از شب درگیر آن هستند.

وی اضافه کرد: ایثار و خلاقیت معلمان در فرآیند تعلیم و تربیت و حضوری فعال در بکارگیری فناوری‌های نوین آموزشی شایسته تحسین است.

عضو فراکسیون فرهنگیان مجلس افزود: اینجانب روز بزرگداشت مقام معلم را گرامی داشته و برای همه اساتید گرانقدر، معلمان و آموزگاران پرتلاش و همه فرهنگیان عزیز در شهرستان‌های گناباد و بجستان، سلامت، سعادت و توفیق در مسیر تربیت و پرورش سرمایه‌های انسانی را آرزومندم./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.