احداث کارخانه صنایع غذایی ماکارونی

0 0

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی با امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشور دیدار و گفت و گو کرد.

نماینده مردم کوهدشت و رومشکان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با تجلیل از حماسه آفرینی و رشادت‌های مردم ولایتمدار کوهدشت و رومشکان در همه صحنه‌های انقلاب و دفاع مقدس به ویژه عرصه باشکوه و بیاد ماندنی عملیات مرصاد، خواهان توجه ویژه و حضور وزارت دفاع در راستای محرومیت زدایی در منطقه شد.

وی ادامه داد:ایشان با اشاره به پتانسیل‌های منطقه و با توجه به فعالیت‌های وزارت دفاع در حوزه‌ی صنایع دفاعی و اقتصادی در سازمان اتکا درخواست‌های خود را به وزیر دفاع ارائه کردند.

مبلغی افزود: امیر حاتمی وزیر دفاع کشور ضمن تجلیل از جانفشانی و رشادت‌های رزمندگان کوهدشت و رومشکان در دفاع مقدس؛ به منظور اجابت درخواست‌های حجت الاسلام و المسلمین مبلغی در راستای محرومیت زدایی و ایجاد اشتغال در منطقه دستورات  مذکور را صادر کرد.

مبلغی یادآور شد: با توجه به نیاز  جدی به صادرات ماکارونی برای خارج از کشور ، این کارخانه بزرگ می تواند اشتغالزایی مناسبی در منطقه داشته باشد و این در حالی که  دستور جذب و بکارگیری نخبگان و دانشجویان کوهدشت و رومشکان در مجموعه‌های وابسته به وزارت دفاع، دستور بررسی مطالعاتی و آمایش منطقه، جهت ایجاد صنایع دفاعی دستور بررسی مطالعاتی مرغداری ۵۰ هزار قطعه‌ای در شهرستان‌های کوهدشت و رومشکان در جلسه مذکور صادرشد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.