اخذ دیرکرد از کره جنوبی در کمیسیون امنیت ملی بررسی می شود

0 0

مهدی سعادتی بیشه سری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اعلام این خبر گفت: ایران یکی از قطب های بزرگ اقتصادی منطقه بوده که در آینده قوی تر هم خواهد شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: منطقه غرب آسیا نیاز به توان جمهور اسلامی ایران دارد و بسیاری از کشور سیگنال هایی را برای ارتقاء روابط با کشورمان ارسال کردند.

وی افزود: امیدواریم که کشور کره جنوبی برای گسترش روابط با ایران به سایر کشور های آسیایی بپیوندد و از تهدیدات آمریکایی ها نترسند و فریب آن ها را نخورند.

سعادتی بیشه سری بیان کرد: ایران هیچگونه زیاده خواهی از کشورها ندارد و همه مناسبات کشورمان با دنیا بر اساس تامین منافع ملی است و از کره جنوبی می خواهیم با توجه به سوابق خوبی که دارد حق و حقوق کشورمان را ادا کند.

وی بیان کرد: با توجه به جایگاه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و همچنین حساسیت اعضا کمیسیون قطعا در کمیسیون اقتصادی و امنیت مورد توجه قرار می گیرد.

سعادتی بیشه سری تصریح کرد: آن ها با طرح بهانه هایی مانند عدم احیای برجام از آزاد سازی پول های بلوکه شده ایران خودداری کردند بر این اساس دولت کره باید دیرکرد به ایران بپردازد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.