از تسلیت برای روح الله رجایی تا توافق ایران و چین

0 0

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در این گزارش مروری داریم بر برخی توئیت های خبرساز نمایندگان مجلس که درباره مسائل روز موضعی توئیتری گرفتند.

سید مصطفی آقامیرسلیم، نماینده مردم تهران در مجلس در توئیتی نوشت: دولتمردان نباید با دادن آمار غلط از مبتلایان به کرونا و تکثیر مشکل، از مسئولیت خود درباره تصمیمات دیرهنگام و ناقص و نابجای گذشته شانه خالی کنند .

مالک شریعتی نیاسر، نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به درگذشت سردبیر روزنامه جام جم بر اثر ابتلا به کرونا در توئیتی با انشار فیلی از مرحوم روح الله رجایی نوشت: چشمم سیاهی می رود از رفتن تو! با من درشتی می کند چشم سیاهی

احمد نادری نماینده مردم تهران در مجلس نیز با اشاره به درگذشت روح الله رجایی نوشت: انا لله و انا الیه راجعون درگذشت مرحوم روح الله رجایی فعال رسانه ای و فرهنگی کشور و سردبیر روزنامه جام جم تاثربرانگیز بود. فقدان این جوان مومن که در بین اهالی رسانه به حسن خلق معروف بود رابه خانواده داغدیده،اهالی رسانه، وهمکاران ایشان تسلیت عرض میکنم. با مولایش حسین(ع) محشور گردد.

جواد کریمی قدوسی نماینده مردم مشهد در مجلس در توئیتی نوشت: توافق راهبردی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری خلق چین باید در برگیرنده دو اصل باشد، حفظ فضیلت‌های اسلامی، مبانی انقلاب و تمدن اسلامی ایرانی و حفظ قدرت تولید ملی و بیکار نشدن کارگاه‌های تولیدی و کارگران ماهر ایرانی، این قرارداد باید صادرات کالاهای ایرانی به کشور چین را توسعه دهد.

محمد حسین حسین زاده بحرینی، نماینده مردم مشهد در مجلس در توئیتی نوشت: تست کرونا بنده مثبت شد. الان شکرخدا حالم خوب است و در منزل امور مربوط به مجلس مثل صدور کارتِ خرید الکترونیک ، طرح مالیات از خانه‌های خالی و سایر موارد که در دستور کار مجلس قرار دارد را پیگیری می‌کنم.

ابوالفضل ابوترابی، نماینده مردم نجف آباد در توئیتی نوشت: دلار۲۵هزار،سکه۱۱ملیون تومان جناب روحانی. تحریم‌ها که بلمره بعداز برجام برداشته شد و کشورهای اروپایی که برای سرمایه‌گذاری پشت در اتاق شما صف کشیده بودند ارز وارد کشور کردند! ولی بخشی از گرانی‌ها مربوط به سوداگران ارز است که با مدیریت کاخ نشینی شما رها و بدون نظارت است

عزت الله اکبری تالارپشتی،  رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس در توئیتی نوشت: دولت در شرکت‌های خودروسازی ایران خودرو و سایپا به ترتیب ۱۴ و ۱۷ درصد سهام دارد اما در مدیریت آنها دخالت ۲۰۰ درصدی دارد. این دخالت، با ذات یک بنگاه اقتصادی سازگار نیست و از مهمترین دلائل وضعیت کنونی خودرو در کشور است. مجلس جلوی این بی نظمی ها را می گیرد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.