از شفاف سازی برای طرح قیر رایگان تا حمایت از بیکاران در ایام کرونا

0 0

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در این گزارش مروری داریم بر برخی توئیت های خبرساز نمایندگان مجلس که درباره مسائل روز موضعی توئیتری گرفتند.

مالک شریعتی نیاسر، سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در توئیتی با هشتک شفافیت نوشت:به دوفوریت طرح قیر رایگان رای منفی دادم

سید احسان خاندوزی، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در توئیتی نوشت: دستگاهها چقدر به وعده های حمایت در برابر کرونا عمل کرده اند؟ وزارت رفاه و بانک مرکزی طی گزارشی، “کداقتصادی شرکتها” و مبلغ تسهیلات اعطاشده + “کدملی بیکاران” کرونا که بیمه بیکاری دریافت کرده اند را منتشر نمایند.

سید احسان قاضی زاده هاشمی نایب رئیس مجلس در توئیتی نوشت: رهبری معظم: امام جواد علیه‌السلام مظهر مبارزه‌ی با باطل بود، او کوششگر برای حکومت الله بود. او برای خدا و قرآن مبارزه میکرد، او از قدرت ها نمی ترسید، او در حقیقت امام و الگو و پیشاهنگ این حرکتی بود که امروز ملت ایران همگی دست به دست آن را تعقیب میکند.

عباس مقتدایی، نماینده مردم اصفهان در توئیتی نوشت: حالا که برخی کاربران درفضای مجازی سخن از تلگرام وتخلفات احتمالی به میان آورده اند فارغ از هرگونه داوری یا پیش داوری در این خصوص،از کمیسیون اصل نود مجلس و رئیس آن میخواهم به موضوعCDNو نقش وزیر یا وزارت ارتباطات ورودو سریعا رسیدگی کنند.پیام مشابهی به سازمان بازرسی کل کشور هم دارم.

مصطفی نخعی، نماینده بهبندان در مجلس در توئیتی با اشاره به سالروز شهادت امام جواد(ع) نوشت: امام جواد : امر به معروف و نهی از منکر دو مخلوق الهی است، هرکه آنها را یاری و اجرا کند مورد نصرت و رحمت خدا قرار می گیرد و هرکه آنها را ترک و رها گرداند، مورد خذلان و عقاب قرار می گیرد.یا جواد الائمه /

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.