استنکاف برخی شرکتهای دولتی از مصوبه هیأت وزیران در زمینه حمایت از باشگاه‌های ورزشی

0 0

عباس مقتدایی  در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه باشگاه داران ورزشی یکی از اصنافی هستند که در ایام کرونا آسیب زیادی دیدند، گفت: غالب ایام این مجموعه‌ها به علت محدودیت‌ها تعطیل بود، مبحث حفظ نیروی انسانی و همچنین پرداخت اجاره بها مشکلات زیادی را برای این مجموعه ها ایجاد کرده بود، زیرا تعطیل بودند و درآمدی نداشتند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: این فعالان ورزشی طی مکاتبه ای با رییس جمهور خواستار توجه دولت به این مجموعه ها بودند و نسبت به ورشکستگی هشدار داده بودند.

مقتدایی با اظهار تأسف از اینکه صدای این صنف پس از آن مکاتبه نیز به گوش رییس جمهور نرسید و توجهی صورت نگرفت، ادامه داد:  بلافاصله در ۱۵ اردیبهشت سال جاری طی مکاتبه ای با رییس جمهور، معاون اول رییس جمهور و وزیر بهداشت، خواستار حمایت فوری از این صنف شدم.

نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس گفت: پس از پیگیری‌ها، هیات وزیران ۲ خرداد طی مصوبه‌ای اقدام خوبی در راستای حمایت از صنوف آسیب دیده از کرونا انجام داد. پس از مصوبه هیات وزیران، مطلع شدیم که برخی شرکتهای دولتی همچون شرکت توسعه، تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی که زیرمجموعه وزارت ورزش و جوانان است، این مصوبه هیات وزیران را مورد توجه قرار نداده، در همین راستا طی مکاتبه ای فوری با وزیر ورزش و معاون اول رییس جمهور خواستار رسیدگی و اقدام عاجل در راستای اجرای مصوبه هیات وزیران شدم.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تصریح کرد: پیگیر حل مشکلات باشگاه داران سراسر کشور خواهیم بود و این مسئله را رسیدن به حصول نتیجه مطلوب پیگیری خواهیم کرد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.