اظهارات ضدایرانی پمپئو بخشی از پازل ایران هراسی در منطقه است

0 0

سید جواد حسینی کیا در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به اظهارات وزیر خارجه آمریکا در راستای اعمال فشار حداکثری بر ایران تا دستیابی به توافق جامع، گفت: موضوع جدیدی برای تحریم از سوی ایالات متحده علیه جمهوری اسلامی باقی نمانده است.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: به عنوان مثال آمریکایی ها ۱۸ بانک ایرانی را تحریم کردند در حالی که امروزه همگان می دانند رابطه بانکی و مراودات مالی وجود ندارد که کاخ سفید مورد تحریم قرار داده است.

وی با اشاره به اینکه اظهارات ضدایرانی مقامات واشنگتن جنبه تبلیغاتی دارد، ادامه داد: در واقع زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نزدیک است و سیاستمداران این کشور تلاش می کنند به افکار عمومی کشورمان اعلام کنند همچنان ابرقدرت هستند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این بین باید یادآور شد اظهارات ضدایرانی مقامات کاخ سفید در راستای محقق کردن سیاست ایران هراسی در منطقه است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت ، مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا مدعی شد که واشنگتن تا زمان عقد توافقی جامع با ایران به اعمال فشار علیه جموری‌اسلامی ادامه خواهد داد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.