اعضای شورای ها اسلامی انسجام و وحدت را جدی بگیرد

0 0

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی حدادی  در دیدار با منتخبین شوراهای اسلامی شهر و روستای طالقان اِشرافیت بر قوانین و نوع اخذ تصمیمات و اقدامات شوراهای اسلامی شهر و روستاها را توسط منتخبین، امری مهم تلقی کرد و بیان داشت: منتخبین با شروع کارخود باید تلاش کنند، منافع شهروندان حفظ و مصالح آنان رعایت شود و در جهت افزایش اعتماد آنان گام بردارند بنابراین اولویت و برنامه‌های نخست شوراها باید درجهت توجه و خدمتگزاری به شهروندان باشد.

نماینده مردم ساوجبلاغ و نظرآباد و طالقان در  مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه یکی از وظایف منتخبین شوراهای شهر و روستای طالقان را انتخاب شهردار و دهیار عنوان کرد و گفت: از اعضای محترم شوراها انتظار میرود با انسجام، وحدت، همگرایی، هم‌پوشانی و درنظرداشتن حق و مصلحت مردم در راس تصمیمات خود به این وظایف مهم بپردازند.

این نماینده مردم در مجلس ادامه داد: تمام تلاش منتخبین شورای اسلامی طالقان، باید در جهت احصاء دقیق موضوعات و تصمیمات درست در حوزه شورای شهر و تبدیل آن به پروژه‌های عمرانی و فرهنگی باشد.

وی ادامه داد: اصلاح قوانین شوراهای اسلامی در مجلس و نظارت بر عملکرد شوراها پس از برگزاری انتخابات از دیگر موضوعاتی بود که مورد توجه نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد، طالقان و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

حدادی در ادامه به فعالیت دولت انقلابی در کنار مجلس انقلابی و همراه با مردم اشاره داشت و افزود: تکیه بر توان داخلی اعتماد به جوانان، بهره گیری صحیح از ظرفیت‌های کشاورزی و دسترسی به آبهای ازاد از ظرفیتهای مهم کشور و است  که اگر اراده و انگیزه باشد پیشرفت بیشتری را شاهد خواهیم بود./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.