اعضای کمیسیون صنایع و معادن از شرکت سیمان دلیجان بازدید کردند

0 1

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه، یکم بهمن ماه) که به منظور نظارت میدانی بر واحدهای صنعتی و معدنی استان مرکزی، وارد این استان شده بود از شرکت سیمان دلیجان بازدید کرد.

براساس این گزارش مسئولان این واحد تولیدی مسائل و مشکلات پیش روی صنعت سیمان را به سمع و نظر نمایندگان رساندند که از جمله مشکلات آن ها می توان به قطع برق و گاز آن ها، مشکلات حمل ونقل و … اشاره کرد.

براساس این گزارش علیرضا سلیمی نماینده محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: شهر دلیجان حدود ۵۰ هزار نفر جمعیت دارد و بیش از ۴۰۰ کارخانه در این منطقه قرار دارد. می توان ادعا کرد دلیجان قطب تولید عایق های رطوبتی و الیاف است.

عزت اله اکبری تالارپشتی نیز در نشست مشترک کمیسیون صنایع و معادن با مدیران شرکت سیمان دلیجان، گفت: مشکلات استانی باید با اخذ تدابیر ویژه از سوی استاندار رفع شود اما برای حل مسائل ملی کمیسیون پس از بازگشت به تهران با برگزاری جلسات با مسئولان اجرایی ذیربط تصمیمات لازم را اخذ می کند.

در ادامه اعضای کمیسیون صنایع ومعادن از یکی از واحدهای تولیدکننده الیاف بازدید کردند و تولیدکنندگان گلایه های خود مبنی بر کمبود مواد اولیه را مطرح کردند./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.