افشاگران باج‌گیر این بار به کاهدان زدند/ هدف اصلی تخریب‌کنندگان منصرف‌کردن نمایندگان از نظارت میدانی

0 2

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت؛ مجتبی توانگر، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در یادداشتی مطرح کرد؛ در پی سوالات دوستان عزیزم در مورد سفر اینجانب و تعدادی از همکاران به مشهد مقدس نکاتی را برای روشن شدن موضوع معروض می‌دارم؛

هرچند که هدف اصلی، منصرف کردن نمایندگان از نظارت میدانی و تبدیل شدن به مجلسی در سطح مجلس به اصطلاح امید است.

سفر بنده و تعدادی از نمایندگان مجلس به حاشیه شهر مشهد در ادامه سفر به مناطق محروم (پیگیری آب غیزانیه، آبرسانی گرمسیری ایلام و…) انجام گرفت.

ما خود را نمایندۀ همۀ مردم عزیز ایران اسلامی می‌دانیم و تلاش می‌کنیم همۀ ظرفیت‌های مجلس را در کنار نمایندگان بومی برای حل مشکلات مردم به کار گیریم.

در این سفر خانواده را همراه خود بردیم و از ابتدا نمایندگان و رییس فراکسیون محرومیت‌زدایی تاکید داشتند که هزینه همراهان برعهده خودمان است و این را مقایسه کنید با آنچه پروژه‌بگیران در حال بازنمایی بودند.

برخلاف دوره‌های قبل که برخی نمایندگان در هتل درویشی، الماس، آرمان و.. اقامت داشتند محل اقامت بنده و همراهان هتل نبود بلکه در مهمانسرایی(که محل اقامت اساتید و دانشگاهیان است) ساکن بودیم که آدرس محل اقامت روشن است.

افرادی که مدعی این افشاگری هستند این ‌بار به کاهدان زدند و مدعیانی هستند که هیچ سند مالی جز جوسازی رسانه‌ای نداشتند و یکی‌شان هم متاسفانه به دنبال باج‌گیری بود که موضوع را از طریق نهادهای ذیربط پیگیری خواهم کرد.

به لطف خدا با هم‌فکری نمایندگان با نهادهای اجرایی مشهد، آستان قدس و.. دستاوردهای خوبی از این سفر داشتیم از جمله ایجاد یک پارک ۵ هزار متری تفریحی آموزشی در محروم‌ترین منطقه مشهد، ایجاد منطقه‌ای برای اسکان مردم محروم حاشیه و…

زمین‌های بسیاری در حاشیه شهر در اختیار آستان قدس است و طی تفاهم‌نامه‌ای که با آستان قدس رضوی صورت گرفته بخشی از این زمین‌ها به منظور رفاه و افزایش سطح کیفیت اجتماعی زندگی در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

ان‌شاءالله با همراهی مردم و گروه‌های جهادی و با قوت این مسیر را ادامه خواهیم داد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.