اقدامات مداخله‌جویانه اتحادیه اروپا هیچ‌گونه مبنای حقوقی ندارد/ غربی‌ها به دنبال سیاسی‌کاری هستند

0 2

سید نظام‌الدین موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به بیانیه مداخله‌جویانه اتحادیه اروپا در خصوص مسائل جمهوری اسلامی، اشاره کرد و گفت: اقدامات مداخله‌جویانه آمریکا و اروپایی‌ها در خصوص مسائل داخی کشورمان مسبوق به سابقه بوده و همواره این مواضع به بهانه‌های گوناگون که البته هیچ‌گونه مبنای حقوقی هم ندارند وجود داشته است.

وی در ادامه افزود: کشورهای اروپایی با این اقدامات بیشتر به دنبال سیاسی‌کاری هستند و به سبب اینکه جمهوری اسلامی را تحت فشارهای خودشان قرار دهند دست به چنین اقداماتی می‌زنند و ناگفته نماند که طرح چنین مسائلی برای ما نیز اهمیت خاصی ندارند.

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس تاکید کرد: دولت‌های اروپایی و آمریکا جز کشورهایی محسوب می‌شوند که نقض کننده حقوق بشر هستند و در بسیاری از موارد نیز به ویژه جنگ تحمیلی با حمایت‌هایشان از صدام و … این مسئله مبرهن بوده؛ فلذا صحبت‌های این کشورها در رابطه با حقوق بشر برخورد دوگانه، دروغین و سیاسی‌کاری است.

این نماینده مردم در مجلس تصریح کرد: دستگاه قضایی جمهوری اسلامی طبق رویکردهای خود که روشن و آشکار هم هستند در مسائل گوناگون اقدامات خود را انجام می‌دهد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.