بازگشایی مدارس از اول مهرماه در صورت کنترل کرونا و رسیدن به شرایط پایدار محقق می‌شود‌

0 2

مهدی اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، در مورد انتشار خبری از سوی وزارت آموزش و پرورش مبنی بر اینکه تمام دانش‌آموزان از اول مهرماه در مدرسه حضور پیدا خواهند کرد، گفت: بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها از اول مهرماه فعلا تنها در حد یک نظریه بوده و تحقق آن منوط بر این است که وضعیت از نظر شیوع کرونا به حالت پایدار و قابل کنترل برسد.

واکسیناسیون معلمان و کادر اداری مدارس در دستورکار قرار گرفته است

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: اگر توانستیم تا پایان شهریور‌ماه به این وضعیت مطلوب دست یابیم، کلاس‌های مدارس و دانشگاه‌ها به صورت حضوری برگزار خواهند شد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تصریح کرد: تاکنون تصمیمی برای واکسیناسیون دانش‌آموزان اتخاذ نشده است، چرا که هنوز واکسنی برای گروه سنی کمتر از ۱۸ سال تولید نشده است و  واکسیناسیونی که به آن اشاره شده است فقط مختص معلمان و کادر اداری مدارس است.

رییس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: ما امیدواریم تا شهریورماه تزریق واکسن به معلمان و کادر اداری مدارس که در دستورکار قرار گرفته، انجام شود تا به‌دنبال آن بتوان مدارس را در اول مهرماه بازگشایی کرد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.