باور به تغییر سیاست آمریکا در قبال ایران با تغییر افراد، خوش باوری است

0 0

مجتبی یوسفی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به عدم تغییر سیاست‌گذاری آمریکا با پیروزی هر شخصی در انتخابات آمریکا، اشاره کرد و گفت: نباید در موضوعات بین‌المللی آدرس غلط به مردم داد و این خوش باوری بوده که عده‌ای در داخل می‌گویند با تغییر افراد در کشورهای استکباری مثل آمریکا و اروپا سیاست‌گذاری‌ها هم تغییر خواهند کرد.

وی در ادامه افزود: سردمداران آمریکا براساس برنامه‌ریزی‌های صهیونیست‌ها حرکت می‌کنند و در اختیار کمپانی‌ها، کارتل‌ها و شرکت‌های صهیونیستی هستند؛ فلذا روسای جمهور آمریکا به جای اینکه به مردم خود خدمت کنند بیشتر به دنبال لابی‌های سیاسی هستند.

نماینده مردم اهواز، باوی و کارون تاکید کرد: تغییر افراد در کاخ سفید تغییری در سیاست‌های استکباری آمریکا ایجاد نخواهد کرد، زیرا براساس یک سیاست مشسخص  حرکت می‌کنند و فقط تاکتیک‌ها تغییر می‌کنند.

 این نماینده مردم در مجلس اظهار کرد: بوش رئیس‌جمهور آمریکا شد و جنگ نظامی علیه کشورها به راه انداخت و همچنین اوباما هم وارد کاخ سفید شدند و همین رویکرد را ادامه دادند، اما با روش نرم و ایجاد تحریم‌های دارویی و … باعث آسیب به کشورها شدند؛ بنابراین بین بوش و اوباما تفاوتی مشاهده نکردیم و البته میان جوبایدن و ترامپ هم هیچ تفاوتی وجود نخواهد داشت./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.