باید با الگو گرفتن از امام علی (ع) برای زنده ماندن اسلام به میدان بیاییم

0 0

حسین خسروی اسفزار در گفت و گو با خبرنگار   خبرگزاری خانه ملت گفت: امام علی (ع) از شخصیت هایی است که جوانان باید آن حضرت را الگوی خود قرار دهند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با بیان اینکه جوانان باید وقت بگذارند تا با ائمه اطهار علیهم السلام بیش از گذشته آشنا شوند، افزود: اگر جوانان بدانند حضرت علی (ع) چه شخصیت بزرگی بودند برای امام شناسی زمان بیشتری می‌گذاشتند.

وی ادامه داد: در قرآن کریم ۶ هزار و ۲۳۲ آیه وجود دارد که از این تعداد ۳۰۰ آیه قرآن کریم مربوط به حضرت علی (ع) است و اگر از ما بپرسند که ۶ آیه در مورد ایشان بگویید متاسفانه نمی دانیم.

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس با اشاره به اینکه حضرت علی (ع) همچون سایر اهل بیت (علیهم‌ السلام) برای زنده ماندن اسلام زحمات بسیاری کشیدند، گفت: امیرالمومنین (ع) فرمودند که من بعد از رحلت پیامبر گرامی اسلام (ص) صبر کردم و به نفع اسلام سکوت اختیار کردم و این یک درس بزرگ برای هر مسلمانی است.

خسروی اسفزار با تاکید بر اینکه نباید ندانم کاری برخی افراد را به اسلام و انتخابات ربط دهیم، افزود: باید با الگو گرفتن از امام علی (ع) برای زنده ماندن اسلام به میدان بیاییم.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با بیان اینکه مردم امروز گرفتار مشکلات اقتصادی هستند، گفت: مردم نباید اجازه دهند اصل انقلاب و اسلام از بین برود و باید از حضرت علی (ع) الگو بگیرند و برای حفظ اسلام خون دل بخورند./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.