با انتخاب اصلح، برگی پرافتخار را در کارنامه انقلاب رقم می‌زنیم

0 4

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علیرضا زندیان نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای مردم را به حضور در پای صندوق های رأی دعوت کرد. متن نامه وی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّ اللَّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّىٰ یُغَیِّروا ما بِأَنفُسِهِم؛ خداوند سرنوشت هیچ قوم (و ملّتی) را تغییر نمی‌دهد مگر آنکه آنان آنچه را در خودشان است تغییر دهند(رعد،۱۱)

مردم بزرگوار میهنم، مردم زحمتکش استان کردستان ومردم  عزیز  دیار گروس همیشه سربلند

شمارش معکوس برگزاری انتخابات آغاز شده؛ انتخاباتی بسیار حساس و سرنوشت ساز که حضور حداکثری شما سروران برای دشمن تهدید خوانده می شود و تضمین کننده اقتدار و امنیت کشور خواهد بود.

برادران و خواهران گرامی
روشن کردن شمع بهتر از نفرین کردن تاریکی است. بیایید با انتخاب اصلح شمعی برافروزیم زیرا ایجاد حوادث مثبت و منفی برای ملت ها با توجه به رفتار آنها است و کلید تحولات عظیم در دست انسان است.

جوانان و آینده سازان ایران سرافراز
اراده خداوند تابع اراده ملت است. شما عزیزان با شرکت در انتخابات و برگزیدن فرد شایسته، انقلابی را که ثمره خون پاک شهدا است از ابتلا به ارتجاع مصون می دارید. 

عزیزان و بزرگواران
 به فرمایش مقام معظم رهبری به نقل از امام خمینی (ره)، عدم حضور در انتخابات در بعضی مقاطع چه بسا گناهی باشد در راس گناهان کبیره. همچنین فرمودند تاریخ، شما را با مواضعتان در مواقع حساس قضاوت خواهد کرد نه به خاطر بی نمازی و  و… ؛ عبادت فردی صرف تضمینی برای عاقبت بخیری نخواهد بود مجاهدت های شما ممدوح است ودر تاریخ ثبت می شود.                  
 
هموطنان عزیزم
ایران از آن ماست؛ ما با بصیرت خود و انتخاب فردی با ایمان، دلسوز مردم و کارآمد در راه اعتلای میهنمان مدد خواهیم کرد. 

دوستان بزرگوارم
 شاخص های اصلح از دیدگاه رهبر انقلاب را مد نظر قرار داده و با توکل به خدا در موعد مقرر بار دیگر برگی پر افتخار را در کارنامه انقلاب رقم بزنیم.    
 
مردم شریف ایران، استان کردستان و  شهرستان بیجار، همشهریان و هم روستائیان با غیرتم

انشالله همانند گذشته بار دیگه با حضور حداکثری خود در انتخابات ۲۸ خردادماه ضمن ارتقا هرچه بیشتر اقتدار نظام و تضمین امنیت کشورمان ایران اسلامی عزیز، توطئه دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب را خنثی و با انتخاب فرد اصلح انقلابی و دلسوز  گامی اساسی برای رفع مشکلات به ویژه مشکلات اقتصادی و معیشتی، رفع بیکاری و ساماندهی اوضاع بغرنج ناشی از ضعف مدیریت که به دلیل عدم توجه به توان داخلی به وجود آمده، برداریم و اطمینان داریم که به فضل الهی و همت شما مردم عزیزم اتفاق خواهد.

ان شالله همیشه سلامت و سربلند باشید.

علیرضا زندیان

نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.