با حضور مردم در عرصه اقتصادی، بسیاری از مشکلات کشور رفع می شود

0 0

قاسم ساعدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به تاثیر مردمی شدن اقتصاد در جهت رفع مشکلات اقتصادی کشورمان اشاره کرد و گفت: دولتمردان باید برای مردمی شدن اقتصاد اقدامات جدی را انجام دهند؛ چرا که با این کار مدیریت عرصه‌های گوناگون به دست مردم خواهد افتاد.

وی در ادامه افزود: مردم کشورمان در مقابل اکثر قریب به اتفاق بحران‌ها و البته تحریم‌های یکجانبه دشمنان علیه کشورمان میزان تاب آوری فراوانی دارند و این مسئله گویای این بوده که باید مردم در عرصه‌های مختلف وارد شوند تا بتوانند تحریم‌ها و بحران‌ها ایجاد شده را با دستان خود باز کنند، زیرا هرجایی که مردم حضور داشتند و در صحنه بودند موفقیت‌های عظیمی نصیب کشورمان شده است.

به عقیده این نماینده مردم در مجلس، اگر مردم در عرصه اقتصادی با روحیه جهادی حضور پیدا کنند بسیاری از چالش‌ها و موانع ایجاد شده بر سر راه تولید را با دست آنها برخواهیم داشت که این موضوع می‌تواند یک راهکار اساسی باشد و ناگفته نماند که رهبر معظم انفقلاب نیز بارها روی این مسئله تاکید داشتند.

نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در ادامه افزود: اگر مسائل اقتصادی حل شوند بسیاری از مشکلات فرهنگی و اجتماعی از قبیل ازدواج جوانان نیز تسهیل خواهند شد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.