بررسی عملکرد یکساله دیوان محاسبات با حضور بذرپاش/ انتقال آب دریای عمان به سیستان و بلوچستان بررسی می‌شود

0 0

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی طی هفته آینده در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه ( ۴ و ۵ مرداد ماه) در نوبت عصر جلسه خواهد داشت.

این کمیسیون در نشست روز دوشنبه خود ضمن بحث و بررسی گزارش سامانه جامع بودجه‌ریزی اعمال مصوبات، پایش و نظارت بر قوانین بودجه سنواتی به بررسی لایحه اختیار به دولت جهت کمک به پروژه‌های زیربنایی؛ به بررسی طرح انجام پروژه‌های ریلی با تهاتر نفت خواهد پرداخت.

کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در جلسه روز سه‌شنبه خود نیز ضمن استماع گزارش عملکرد یکساله دیوان محاسبات کشور با حضور بذرپاش رئیس کل و معاونان دیوان، به بررسی طرح انتقال آب از دریای عمان به استان و سیستان و بلوچستان می‌پردازد.

همچنین کمیته اصلاح ساختار بودجه این کمیسیون در جلسه روز دوشنبه اصلاح ساختار بودجه را مورد بحث و بررسی قرار خواهد داد و در روز سه شنبه نیز در خصوص پیش نویس برنامه هفتم توسعه گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی را بررسی خواهد کرد.

کمیته امور اجتماعی و فرهنگی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس هم روز دوشنبه هفته آینده طی جلسه ای به استماع گزارش و بررسی نحوه و میزان اختصاص اعتبارات فرهنگی از محل منابع هدفمندی با حضور رئیس سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها می‌پردازد.

کمیته برنامه‌ریزی، آمایش و آمار این کمیسیون نیز در جلسه ای طی روز دوشنبه سند استانی آمایش سرزمین را بررسی خواهد کرد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.