بررسی مشکلات بی آبی روستاهای جنوب شهرستان فسا در جلسه با استاندار و مسولان آبفا

0 0

حجت اله فیروزی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به پیگیری مشکلات حوزه انتخابیه خود،گفت: مشکلات مردم خیلی زیاد است اما از آن طرف، امید مردم هم به مجلس یازدهم بسیار زیاد است.

مشکلات کمبود آب آشامیدنی روستاهای جنوب شهرستان فسا

وی با اشاره به مشکلات کمبود آب در حوزه انتخابیه فسا، ادامه داد:در این مدت زمانی که در استان حضور داشتم تا بعضی از مشکلات را تعیین تکلیف کنیم،کمبود آب آشامیدنی یکی از مشکلات اساسی مردم در بعضی از روستاهای پایین جنوب شهرستان فسا که جمعیت بسیار زیادی دارند.

فیروزی در ادامه افزود: حدود ۵۶ روستا مشکل آب آشامیدنی دارند که قریب به یک هفته آب آشامیدنی آنها قطع بود  و  با تانکر برای آنها آب می‌آوردند.در این سفر دیداری با استاندار فارس داشتیم و از آنها درخواست کردیم که برای حل این مشکل کمک کنند.

نماینده مردم فسا در مجلس با بیان اینکه برای رفع مشکلات آب از مدیرعامل آبفای استان دعوت کردیم و  فرمانداری ها را هم دعوت کردیم،مطرح کرد: در سفری که به روستاهای پایین شهرستان فسا ،ازجمله بیشه زرد، دولت آباد، روستای رحیم آباد ،احمد آباد رفتیم؛ در خصوص موضوع آب آنجا تصمیم‌گیری  و قرار شد ظرف مدت یک ماه، چاهی که حفر شده است تجهیز  و واگذاری شود تا مردم بتوانند از آب آشامیدنی  خوب استفاده کنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به سرکشی از پروژه‌های نیمه‌کاره شهرستان ادامه داد: در حقیقت انرژی و توان گذاشتیم و از پروژه های نیمه تمام  شهرستان بازدید کردیم تا بتوانیم از این ظرفیت هایی که در استان وجود دارد به خوبی استفاده کرده و آنها را فعال کنیم و این پروژه‌ها زودتر به نتیجه برسد؛به نقطه نظراتی با استاندار فارس رسیدیم و محل های تامین هزینه‌های پروژه ها را مشخص کردیم . به نظر می‌آید که به راهکاری که رسیدیم، نتیجه بدهد.

وی با اشاره به ملاقات مردمی با مردم شهرستان فسا، ادامه داد: هر دو هفته یکبار حتماً به حوزه انتخابیه سر می زنم، برنامه های سرکشی به حوزه انتخابیه ،چند بخش دارد یکی از بخش‌ها ملاقات های مردمی است. مردمی که مشکلی دارند با نمایندگان صحبت می‌کنند و ما برای آنها زمانی را قائل می‌شویم  و در حد مقدورات جلساتی را برگزار می‌کنیم و در کنار آن ها کارهای های اداری بر زمین مانده مردم کمک می‌کنیم. 

عضو مجمع نمایندگان استان فارس با اشاره به جلسه و دیدار ها با جریانات،گروه‌ها و اقوام مختلف ،تصریح کرد: سرکشی از مساجد فعال جزو برنامه های ما در حوزه انتخابیه است همچنینکارهایی که می‌شود در قالب مساجد انجام شود. در موضوع سرمایه‌گذاری بخش خصوصی هم هربار سعی می‌کنیم با چند سرمایه‌گذار صحبت کرده و زمینه سرمایه‌گذاری را در شهرستان  تسهیل کنیم./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.