بررسی پروژه تخصیص آب از سد ونک به چهارمحال و بختیاری در دفتر ارزیابی متوقف  شد/ این پروژه برای بازبینی مجدد به وزارت نیرو ارجاع داده شد

0 0

جلیل مختار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در تشریح روند پیگیری‌های صورت گرفته پیرامون اعتراضات خوزستانی‌ها نسبت به مساله انتقال آب این استان به سایر استان‌ها، گفت:  بنده و تعدادی از نمایندگان استان خوزستان اعم از مجید ناصری‌نژاد، حاج حبیب آغاجری، سهراب گیلانی، سیدلفته احمدی‌نژاد، ابراهیم متینیان و محمد طلا مظلومی نشستی با دکتر تجریشی معاون رییس سازمان محیط زیست کشور، جلالوندی مدیرکل ارزیابی طرح‌ها و مسئولان وزارت نیرو پیرامون بررسی نحوه تخصیص آب چهارمحال و بختیاری داشتیم.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در این نشست افشا شد که تخصیص‌های چهارمحال و بختیاری در حوزه بهشت آباد کسر شده و به سد ونک اضافه شده و این در حالی است که آب تخصیص داده شده از سد ونک به این استان پایدار نیست به این معنا که مردم این منطقه نه سهمی از حوزه بهشت آباد و نه سد ونک خواهند داشت.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، تصریح کرد: در این نشست یکی از مسئولان از نمایندگان استان چهار محال و بختیاری خواست تا واقعیت‌ها را در این زمینه به مردم این منطقه اعلام کنند.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: در این نشست مقرر شد بررسی این پروژه در دفتر ارزیابی متوقف و پروژه برای بازبینی مجدد به وزارت نیرو ارجاع داده شود. این طرح ۸ سال گذشته ارائه شده بود اما مجدد مورد ارزیابی قرار گرفته است./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.