برنامه‌های وزرای پیشنهادی کار، ارشاد ، دادگستری و بهداشت واقع‌بینانه و موثر است

0 0

صدیف بدری  در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با برنامه‌های بهرام عین اللهی وزیر پبشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: آقای عین اللهی از بدنه وزارت بهداشت بوده و تجربه اجرایی خوبی در دانشگاه‌ علوم پزشکی شهید بهشتی و وزارت بهداشت دارد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه، وزیر پیشنهادی بهداشت ایده و برنامه‌های جدیدی برای مبارزه با شیوع ویروی کرونا دارد،افزود: اولویت دهی به مسائل پیشگیری محور نسبت به درمانی از جمله نکات مثبت ایشان بوده که رفع دغدغه‌های پرسنل غیر پزشکی وزارت بهداشت، بهورزان و عملیاتی کردن تعرفه خدمات پرستاری را در اولولیت برنامه های خود قرار داده است.

وی ادامه داد: در کنار رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای مبارزه با ویروس کرونا، واکسیناسیون عمومی یکی از اولویت‌های کشور بوده که آقای عین اللهی نیز به آن اعتقاد داشته و وعده داده در کنار توسعه عادلانه تجهیزات و امکانات درمانی به ویژه در مناطق کم برخوردار؛ تقویت بیمه تامین اجتماعی، تامین واکسن و واکسناسیون عمومی را در اولویت قرار دهد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: از کادر درمانی و پرسنل وزارت بهداشت برای خدمات رسانی در روزهای سخت کرونایی تشکر و قدردانی کرده و همچنین از آقای نمکی نیز برای تلاش‌ها و زحماتشان در این مدت تشکر می‌کنم. آقای عین اللهی در صورت اخذ رای اعتماد از مجلس وزیر توانمندی در دولت سیزدهم خواهد بود.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به برنامه‌های وزیر پیشنهادی دادگستری افزود: انتخاب آقای رحیمی با توجه یه سوابقی که درحوزه کاری خود دارد می‌تواند، موجب ارتقا هماهنگی میان سه قوه اجرایی، مققنه و قضاییه شود.

وی اضافه کرد: وزیر پیشنهادی برای تصدی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را نیز فردی با انگیزه و دارای برنامه دیدم که موجب هم افزایی هر چه بیشتر در حوزه برنامه ریزی دستگاه‌های دولتی درحوزه فرهنگی می‌شود. از طرفی آقای عبدالملکی وزیر پیشنهادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز جوانی نخبه و با انگیزه بوده که تجربه خوبی در ایجاد اشتغال پایدار در کمیته امداد امام خمینی (ره) داشته و ایده های خوبی نیز برای اشتغالزایی و هدایت سرمایه به سمت تعاون‌هایی که یکی از بخش‌های مهم کشور هستند، دارد که در نهایت می‌‎تواند به بهبود عملکرد این وزارتخانه کمک کند./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.