برگزاری نشست کمیسیون فرهنگی با رییس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی

0 2

غلامرضا منتظری در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح دستور کار نوبت عصر نشست امروز ( یکشنبه، ۲۷ مهرماه) کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، گفت: امروز نشست مشترکی با رییس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی داشتیم و در بخش اول این نشست آقای زاکانی اولویت‌های پیشنهادی خود برای کمیسیون فرهنگی  را مطرح کرد و بحث و تبادل نظر خوبی شکل گرفت و قرار شد کمیته‌های تخصصی کمیسیون این موارد را بررسی کنند و در نهایت جمع‌بندی‌ها را مجدد تقدیم مرکز پژوهش‌ها کنند.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: در بخش دوم این نشست، کمیسیون فرهنگی نیز اولویت‌های مدنظر خود را با کارشناسان مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در میان گذاشت و قرار شد جلسات تخصصی بین آنها زودتر شکل بگیرد تا طرح‌ها از قوام و اتقان بیشتری برخوردار شوند.

وی تصریح کرد: در بخش سوم این نشست هر کدام از اعضای این کمیسیون، محورهای مدنظر خود در حوزه‌های فرهنگی، ورزشی و هنری را که علاقه‌مند بودند از سوی مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار گیرد، مطرح کردند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، تاکید کرد: در پایان این نشست قرار بر این شد که برگزاری نشست‌های بین کمیته‌های تخصصی این کمیسیون و کارشناسان مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی به طور منظم تداوم داشته باشد.

نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست، یادآور شد: در این نشست علیرضا زاکانی رییس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و تعدادی از کارشناسان این مرکز حضور داشتند./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.