بزرگداشت روز پزشک در آئینه توئیتر نمایندگان خانه ملت

0 0

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت؛ نمایندگان مردم در خانه ملت در توئیتر روز پزشک و بزرگداشت ابوعلی سینا را گرامی داشتند:

مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز، باوی،حمیدیه و کارون در مجلس و عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:

در تاریخ ایران از طبیب تا ‎پزشک ، درمانگر و مرهمی بود بر طاعون و وبا…و امروز وارثان بوعلی سینا در صف مقدم دفاع در مقابل کرونا ایستاده اند و ما قدردان رشادت آنها هستیم.

پیگیر ‎واکسیناسیون فوری برای کاهش آلام مردم شریف ‎ایران و حمایت از کادر درمان هستیم.روز پزشک مبارک

احمد جباری عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس و نماینده بندرلنگه،بستک،پارسیان در مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:

یکم شهریور روز بزرگداشت ابوعلی سینا دانشمند حاذق و مسلمانِ ایرانی و  روز پزشک را بر تمامی اطباء صمیمانه تبریک عرض مینمایم در این روز با گرامیداشتِ یاد شهدای مدافع سلامت، در برابر مجاهدت های فداکارانه و شبانه‌روزی یکایک  پزشکان و  کادر درمان سرِ تعظیم فرود می آورم.

 زهرا شیخی نماینده مردم اصفهان و سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در پیامی توئیتری نوشت: 

“دیگر متعلق به خودت نیستی، که اگر باشی دیگر پزشک نیستی.” شادروان دکتر محمد قریب روز پزشک بر تمامی پزشکان سرزمینم که در خط مقدم نبرد بی امان با کرونا، جان بر کف ایستاده اند، مبارک‌باد.

زهره الهیان نماینده مردم تهران،ری،شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و رئیس کمیته حقوق بشر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در توئیتی نوشت:

‏یکم شهریور زادروز حکیم بوعلی سینا،بزرگ دانشمند و طبیب برجسته نامدار ایرانی و جهان اسلام و ‎روز پزشک را برتمام اطباء تبریک عرض مینماییم
برای سلامت تمام پزشکان و کادر درمان دعا کنیم.خداقوت عرض می کنم به تمامی پزشکان و پرستاران .

یاد شهدای مدافع سلامت گرامی باد.

سیدمحمد موحد نماینده مردم کهکیلویه، بهمنی، چرام و لنده در مجلس و نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس در توئیتی نوشت:

‏امروزه خدمات ‎پزشکان و ‎کادر بهداشت و درمان تداعی کننده یاد و خاطره ایثارگران در دوران دفاع مقدس است ، قدردان ایثارگری این عزیزان در جبهه سخت مبارزه با کرونا باشیم ، رعایت پروتکل ها وظیفه تک تک ماست و صدالبته ‎واکسیناسیون سراسری لازم و ضروری است .

 علیرضا زاکانی نماینده سابق مردم قم در مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:

روز پزشک؛ روزبزرگداشت مردان و زنان وارسته‌ای است که همواره در راه نجات جان انسان‌ها از خود مجاهدت نشان داده‌اند؛ ایران اسلامی در بزنگاه‌های مختلف نظیر ۸ سال دفاع مقدس و اکنون در جبهه مقاومت و دفاع از جانها در برابر این ویروس منحوس شاهد ایثارگری پزشکان عزیز در کنار کادر درمان است.

علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندورود و نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس در توئیتی نوشت:

در ‎روز پزشک باید ادای احترام کنیم به همه جان‌های پرشور و دل‌های دریایی که این روزها می توان آنها را ارزشمندترین سرمایه های انسانی کشور نامید و یاد کنیم از شهدای جامعه پزشکی در ماه‌های اخیر زندگی خود را فدای زنده ماندن هموطنان خویش نمودند./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.