بیانات دلگرم کننده رهبر معظم انقلاب درباره عملکرد یکساله مجلس تقویت کننده انگیزه ‎مجلس انقلابی است

0 0

‏به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان و عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی در توئیتی نوشت:
‏بیانات دلگرم کننده رهبر معظم انقلاب در تعریف و تمجید از عملکرد یکساله مجلس، بدون شک تقویت کننده انگیزه ‎مجلس انقلابی برای کار و تلاش بیشتر است. توصیف مجلس یازدهم با صفاتی همچون پرتلاش، دارای همت بلند و کارآمد، بزرگترین پاداشی است که دریافت کردیم.
‏تأکید بر تداوم سفرهای استانی رئیس مجلس و سایر نمایندگان در کنار فواید ترکیب نیروی جوان و با تجربه‌ها هم برنامه عملی است که می‌تواند در سال دوم مجلس مبنا قرار گیرد. به نوبه خود این قول را به مقام معظم رهبری و مردم کشورم می‌دهم در سال دوم،در راستای منویات معظم له بیشتر تلاش کنم.

درباره انتخابات هم بیانات معظم له،راه را بیش از پیش بر همگان روشن کرد. ‎مشارکت مردم تقویت کننده بنیان های کشور و بازکننده راه برای غلبه بر مشکلات بزرگ کشور است.

امید می رود با تشکیل ‎دولت جوان حزب اللهی در کنار ‎مجلس انقلابی زمینه برای عبور از مشکلاتی که به واسطه کم کاری و بی‌تدبیری‌های دولت فعلی رخ داده است، فراهم شود. این مهم رخ نخواهد داد مگر اینکه ملت با حضور باشکوه خود پای صندوق‌های رأی، بر خط دولت فعلی مهر پایان بدهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.