تأمین مسکن جانبازان و خانواده شهدا از اولویت‌های بنیاد شهید باشد

0 3

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدناصر موسوی لارگانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با سعید اوحدی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص پیگیری مشکلات کلی و عدیده جانبازان، ایثارگران و خانواده شهدا دیدار و گفت و گو کرد.

موسوی لارگانی در این دیدار نسبت به بیمه تکمیلی خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و همچنین اعتراض این عزیزان نسبت به عملکرد بیمه دی صحبت کر و از سعید اوحدی در خواست هایی در خصوص افزایش مستمری جانبازان معسر، لزوم برنامه ریزی دقیق برای مسکن دار شدن جانبازان و‌خانواده شهدا مطابق حکم برنامه ششم توسعه داشت.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی پیگیری ضمن اشاره به مشکلات خانواده های جانبازان، ایثارگران و شهدای استان اصفهان، خواستار توجه بیشتر به این استان به عنوان قلب شهدا و‌ایثارگران کشور شد.

وی ضمن درخواست تأمین اعتبار جهت ساخت ساختمان مناسب برای اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فلاورجان گفت: ساختمان فعلی بنیاد شهید در شهرستان فلاورجان با توجه به شرایطی که دارد، برای جانبازان عزیز و خانواده معظم شهدای شهرستان بهینه نیست و این عزیزان برای عبور و مرور به این ساختمان با مشکلات متعددی روبرو هستند.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان با اعلام اینکه شهرستان فلاورجان با دارا بودن بیش از ۱۴۰۰ شهید والا مقام، ۵۰ فرمانده و ۱۳ هزار رزمنده در دفاع مقدس، حق خود را به خوبی به این نظام و انقلاب ادا کرده است، خاطرنشان کرد: برای مسکن جانبازان و خانواده شهدای شهرستان فلاورجان باید اقدام مناسبی از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور صورت گیرد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.