تاکید اعضای کمیسیون صنایع بر اهتمام ویژه همراه اول برای توسعه خدمات در مناطق کمتر توسعه یافته

0 1

سیدجواد حسینی کیا در گفت‌و‌گو خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح بازدید کمیسیون صنایع و معادن مجلس از شرکت ارتباط سیار ایران (همراه اول)، گفت: حدود ۶۰ درصد بازار خدمات تلفن همراه، در اختیار همراه اول است و این شرکت ظرفیت بسیاری دارد.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعضای کمیسیون صنایع و معادن در نشست مشترک با مدیرعامل همراه اول به بیان نقطه نظرات فنی خود پرداختند، افزود: پهنای باندی که در اختیار سامانه شاد است باید ارتقا یابد در این راستا نمایندگان تاکید داشتند تا دانش آموزان و خانواده‌ی آنان به راحتی بتوانند به آموزش مجازی دسترسی داشته باشند.

وی کیفیت را دیگر موضوع مطرح شده از سوی نمایندگان برشمرد و اضافه کرد: براساس توضیحات ارائه شده ایجاد زیرساخت‌های متناسب و به روز به سرمایه‌گذاری نیاز دارد که بخشی از آنها ایجاد شده و بخشی دیگر در دست بررسی است.

به گفته نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، نمایندگان در این نشست بر اهتمام ویژه شرکت همراه اول بر توسعه خدمات خود در مناطق کمتر توسعه یافته تاکید کردند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تصریح کرد: به زعم مسئولان همراه اول، ایران ارزانترین کشور در حوزه ارائه خدمات اینترنت است؛ به گفته مدیران این شرکت، کاهش درآمد موجب شده که زیرساخت‌های موردنیاز به درستی ایجاد نشود./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.