تروریست‌های ایالات متحده با فشار ملت‌های آزاده از منطقه خارج خواهند شد

0 0

فداحسین مالکی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به تشدید حملات موشکی به پایگاه های نظامی آمریکا در عراق، گفت: امروزه فشار مردمی بر نظامیان ایالات متحده حاضر در منطقه افزایش یافته است.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه خشم ملت های اسلامی در افغانستان و عراق گریبان‌گیر آمریکایی ها شده است، اظهار کرد: آمریکایی ها صدها هزار دلار در عراق و افغانستان سرمایه گذاری کردند تا بتوانند حضور نظامی خودشان را حفظ کنند اما اکنون مشاهده می شود که در ناتوانی محض به سر می برند.

وی  ادامه داد: این مهم در حالیست که آمریکایی ها حضورشان در منطقه را به رخ کشیدن قدرت نظامی در مقابل کشورهایی مانند روسیه و چین می دانستند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با بیان اینکه تروریست های آمریکایی ها با فشار ملت های آزاده از منطقه خارج خواهند شد، افزود: چنین موضوعی در عراق به خواسته قانونی تبدیل شده لذا می تواند مشاهده کرد که تعداد نظامیان آمریکایی در این کشور روز به روز کاهش می یابد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بدون شک اخراج تروریست های آمریکایی از منطقه، سبب بازگشت آرامش و ثبات به غرب آسیا را رقم خواهد زد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.