ترور نخبگان نمی‌تواند دانش بومی هسته‌ای کشورمان را از بین ببرد

0 3

شهریار حیدری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص رهنمودهای رهبر انقلاب مبنی بر ضرورت پیگیری مجازات قطعی عاملان و آمران ترور شهید فخری زاده، گفت: وی شخصیتی بود که بیش از ۳۰ سال صادقانه در خدمت نظام جمهوری اسلامی قرار داشت از این رو ترور شهید فخری زاده موجب تاثر همه ایرانیان شد.

نماینده مردم قصر شیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیام رهبر انقلاب موجب سنگین شدن بار مسئولیت دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی شد، اظهار کرد: دستگاه دیپلماسی کشورمان باید با بهره گیری از ظرفیت های بین المللی موضوع ترور و جریان تروریستی که منشا آن از آمریکا، اسرائیل و کشورهای حامی و تامین کننده منابع مالی آنها هستند را پیگیری کند تا نقش ضدبشری آنها برای همگان شفاف شود.

وی با اشاره به اینکه دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی همواره تلاش های ضدایرانی دشمنان را رصد می کنند، ادامه داد: صدها توطئه علیه مردم و دانشمندان از سوی دشمنان شکل می گیرد شاید یک مورد منجر به رخداد و عملیات شود؛ در واقع توطئه ها در نطفه خفه می شوند زیرا برنامه های خرابکاری زیادی از سوی دشمنان وجود دارد که منتج به نتیجه مدنظر دشمنان نشده است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه راه شهدای هسته ای ادامه خواهد داشت، افزود: شهید فخری زاده صدها نفر را همانند خودش تربیت کرد، از این رو دشمنان باید بدانند نمی توانند با ترور، دانش بومی هسته ای کشورمان را از بین ببرند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: ترور شخصیت هایی مانند شهید فخری زاده موجب تاثر ایرانیان و البته آزادی خواهان دنیا است از این رو مجامع بین المللی نباید نسبت به این اقدام ننگین سکوت کنند./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.