تشکیل اولین جلسه ی کارگروه کشت و صنعت گرمسار/ مراکز تولید لبنی نیازمند حمایت ویژه

0 2

 به گزارش خبرگزاری  خانه  ملت ،اولین جلسه ی تاسیس گاوداری صنعتی شش هزار رأسی و شرکت کشت و صنعت گرمسار با حضور مدیر کل منابع طبیعی استان، معاون سازمان جهاد سازندگی استان ، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان و جمعی از مدیران شهرستان های گرمسار و آرادان در دفتر اردشیر مطهری نماینده ی مردم گرمسار و آرادان تشکیل شد.

در این جلسه اردشیر مطهری با اشاره به جلسه ی خود با رضوانی فر، مدیرعامل شرکت شستا از آغاز اقدامات اولیه برای تاسیس گاوداری صنعتی شش هزار رأسی در گرمسار خبر داد و خواستار مشارکت و همکاری مدیران استان و شهرستان برای این پروژه ی بزرگ ملی شد.

به گفته ی مطهری فاز اول این گاوداری صنعتی شش هزار رأسی است و در فازهای بعدی ضمن توسعه ی پروژه از صنایع لبنی وابسته و تولید علوفه جهت این شرکت کشت و صنعت نیز بهره برداری خواهد شد.

در این جلسه که مشاوران و متخصصان کشاورزی و تأمین سرمایه ی نماینده ی گرمسار و آرادان  نیز حضور داشتند،  ضمن بررسی سایت های مورد نیاز برای این پروژه ی ملی، کارگروه کشت و صنعت گرمسار با حضور نمایندگان ادارات کل استان سمنان تشکیل و مقرر شد ظرف مدت یک هفته سایت نهایی احداث این پروژه مشخص شود./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.