تصفیه خانه شرق انزلی با ۸۸ درصد پیشرفت فیزیکی راکد مانده است

0 0

 به گزارش خبرگزاری خانه ملت، احمد دنیامالی در جلسه شورای اداری شهرستان بندرانزلی، با بیان اینکه بندرانزلی به واسطه جمعیت سیال و حضور گردشگران، نیازمند در نظر گرفتن زیرساخت‌ها و تجهیزات لازم در حوزه خدمات است، اظهار کرد: با توجه به اینکه انزلی یک شهر خطی و عرضی است و در حریم و بستر تالاب و دریا قرار گرفته سرویس‌دهی به این شهر از نظر خدمات زیربنایی بسیار سخت است و در سال‌های گذشته نیز از متغیرهای بیرونی در این زمینه بسیار تاثیر گرفته‌ایم.

 نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وظیفه مسئولان در برابر مردم رعایت اخلاق اسلامی است، تصریح کرد: مردم ولی نعمت ما هستند و اساس نظام جمهوریت بر آن است در برابر چیزی که مردم از ما طلب می کنند باید مورد احترام و تکریم قرار گیرند.

وی با اشاره به اینکه ما می خواهیم انزلی پایتخت محیط زیست ایران باشد، افزود: همه مسئولان و دست اندرکاران باید در این زمینه تلاش کنند تا الزامات این زیرساخت را فراهم کنیم در حالی که چهار سال است که تصفیه خانه شرق انزلی با ۸۸ درصد پیشرفت فیزیکی راکد مانده  قابل توجیه برای عدم پیشرفت در این خصوص از لحاظ اجرایی برای پیشبرد اهداف نیست.

دنیامالی با اشاره به اینکه انتخابات یعنی پشتیبانی مردم از نظام و امام خمینی(ره) برای جمهوری اسلامی از مردم رای گرفت و از همان موقع انتخابات ما تعیین کننده بود، گفت: نظام انتخاباتی ما بر پایه  حضور مردم‌ است و هرچقدر مشارکت مردم بیشتر باشد، نظام از قوام بیشتری برخوردار خواهد بود.

وی با بیان اینکه در شرایط تحریم نیازمند قوانین خاص برای اداره کشور هستیم، خاطرنشان کرد: یک تولیدکننده با هزینه‌های بسیاری دست و پنجه نرم می‌کند، از آن جمله مالیات بر درآمد، ارزش افزوده، ضریب استهلاک، نوسازی ماشین آلات و این در حالی است که تسهیلات ۲۰ درصدی به تولیدکننده می‌دهیم و بعداز آن انتظار رونق تولید را نیز داریم. اینجاست که باید قوانین خاص برای اداره کشور در شرایط تحریم اعمال شود تا بتوانیم روی پای خود بایستیم و کشور را در مسیر توسعه قرار دهیم.

نماینده انزلی در مجلس، با اشاره به اینکه ما می خواهیم انزلی پایتخت محیط زیست ایران باشد، افزود: در حالی که چهار سال است تصفیه خانه شرق انزلی با ۸۸ درصد پیشرفت فیزیکی راکد مانده، قابل توجیه نیست./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.