تصویب طرح «برخی احکام اصلاح ساختار بودجه کشور» در کمیسیون بودجه/برای دریافت پیشنهادات نمایندگان طرح در سامانه مجلس بارگذاری شد

0 4

محسن زنگنه رئیس کمیته اصلاح ساختار بودجه مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، از تصویب طرح برخی احکام اصلاح ساختار بودجه کشور در جلسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس خبر داد و گفت: این طرح بعد از تصویب در مجلس می‌تواند به عنوان مبنایی برای اصلاح ساختار بودجه کشور قرار گیرد.

وی تصریح کرد: ما به طور پیوسته احکامی را به این اصلاحیه اضافه خواهیم کرد تا در نهایت بودجه کشور به طور اساسی و کلی اصلاح شود. 

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس تاکید کرد:‌ طرح برخی احکام اصلاح ساختار بودجه کشور بعد از تصویب در کمیسیون برنامه و بودجه، در جلسه‌ای با حضور دکتر قالیباف رئیس مجلس و اعضای هیئت رئیسه مجلس هم مورد بررسی قرار گرفت و اکنون براساس آیین‌نامه داخلی باید حداقل به مدت ۱۰ روز در سامانه مجلس به منظور دریافت پیشنهادات احتمالی نمایندگان بارگذاری شود.

زنگنه با بیان اینکه بعد از پایان مدت زمان ده روزه این طرح در صحن علنی مجلس مطرح و بررسی خواهد شد، اظهار کرد: برخی مواد این طرح در زمان بررسی در کمیسیون برنامه و بودجه حذف و مواد دیگری به آن افزوده شدو به طور کلی طرح برخی احکام اصلاح ساختار بودجه کشور می‌تواند، در بحث اصلاح ساختار بسیار موثر باشد.

متن طرح اصلاح شده برخی احکام اصلاح ساختار بودجه کشور را می‌توانید، اینجا بخوانید./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.