تعیین تکلیف معدن «هیزج» همدان همچنان چشم انتظار تصمیمات سازمان صمت

0 1

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت الاسلام احمد حسین فلاحی با بیان اینکه معدن روستای هیزج با برخورد مردم مواجه شده است،گفت: تعیین تکلیف معدن «هیزج» همچنان چشم انتظار تصمیمات سازمان صمت همدان است.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در رابطه با مشکل و دغدغه معدن داران همدان مطرح کرد: آنچه در زمینه معادن در استان همدان با آن مواجه هستیم این است که عده ای مطرح می کنند که نیروی مجرب و متخصص و کاری در این زمینه فعالیت ندارد، درحالی که در این زمینه نیروی متخصص کم نداریم.

 وی با بیان اینکه در زمینه فعالیت معادن، سازمان صمت کمترین همکاری را دارد، عنوان کرد: به عنوان نمونه معدن روستای هیزج با برخورد مردم مواجه شده و حدود دو ماهی است که تصمیم گیری شده مسئله زمین شناسی این منطقه بررسی شود تا مردم این منطقه نگران کور شدن چشمه هایشان نباشند ولی تا به امروز سازمان صمت جوابیه ای در این مورد صادر نکرده است.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: موارد ذکر شده یکی از موانعی است که متاسفانه در رابطه با تولید با آن روبرو هستیم چراکه مردم منطقه هیزج نسبت به اقدامات بی اعتماد شده اند و ترس آن را دارند که با حفاری معدن کشت و کارها و مزارع کشاورزی آن ها خشک شود.

حجت الاسلام  فلاحی با بیان اینکه از این دست مشکلات به وفور وجود دارد، اظهار کرد: اینکه برخی عنوان می‌کنند در بخش معادن، مشکل نیروی کار متخصص داریم کاملا اشتباه است و این موضوع را قبول نداریم چراکه مشکل ما ناکارآمدی برخی مدیران است.

وی گفت: تعلل و ناکارآمدی برخی مدیران باعث ایجاد گره در کار می شود که در نتیجه آن شاهدیم کشور در مقاطع مختلف و بحران ها با مشکلات عدیده دست و پنجه نرم می کند. /

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.