تعیین سفیر بحرین در سرزمین‌های اشغالی، رژیم صهیونیستی را از فروپاشی نجات نمی‌دهد

0 0

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی، بیانیه ای در محکومیت تعیین سفیر بحرین در سرزمین های اشغالی صادر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است: 

باسمه تعالی

دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی ، خنجر زدن از پشت و اقدام خیانت آمیز و ضد اسلامی دولت بحرین علیه ملت فلسطین ؛ جهت افتتاح سفارت در سرزمین های اشغالی وتعیین سفیر را بشدت محکوم می نماید. 

بی تردید حکام بحرین و خائنان به آرمان فلسطین و قدس شریف هرگز نمی توانند با این اعمال بی ارزش، بر خلاف اعتقادات مردم و ملت های خود و مسلمانان جهان، رژیم اشغالگر و جعلی صهیونیستی را از نتیجه محتوم فروپاشی نجات دهند.

بی تردید فلسطین یک سرزمین اشغالی است و قدس و بیت المقدس به عنوان قبله اول مسلمین و مهد انبیا و معراج پیامبر اکرم (ص) به فلسطینی ها تعلق دارد.

ملت مقاوم فلسطین با توکل به خداوند متعال و در سایه بیش از هفت دهه مقاومت و ایستادگی در مقابل تجاوزات رژیم نامشروع تروریست، نژادپرست و کودک کش صهیونیستی، سرزمین اشغالی فلسطین را با قدرت فرزندان خود و مقاومت آزاد خواهد کرد و طرح های سازش کارانه هرگز در اراده ملت و حامیان فلسطین خللی ایجاد نخواهد کرد.

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین از همه مجالس حامی ملت فلسطین و آزادیخواهان می خواهد تا با محکوم نمودن روند سازش، از ملت فلسطین در مقابل ظلم و ستم اشغالگران صهیونیست و تجاوزات آنها حمایت نمایند./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.