تمجید از بی‌اخلاقی‌ها به بهانه آزادی بیان گناهی نابخشودنی است/ پیامبر اکرم (ص) مصدّق انبیای پیشین و ادامه آیین حنیف ابراهیمی

0 2

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت؛  فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی درباره  مواضع نسنجیده رئیس جمهور فرانسه بیانیه ای را صادر کردند.متن این بیانیه به شرح زیر است:

پیامبر رحمت؛ حضرت محمد مصطفی(ص) قبله دل های میلیاردها مسلمان و انسان آزاده در سراسر دنیاست. او مصدّق انبیای پیشین و ادامه آیین حنیف ابراهیم(س) بود و سراسر قرآن تکریم و تعظیم انبیاء الهی است. از این رو است که مسلمانان راستین همواره به دیده عظمت و ابراهیمی به انبیای الهی می نگرند.

اما مع الاسف در دنیای امروز شاهد این هستیم که ذیل شعارهایی زیبا، اندیشه‌های خطرناک پنهان شده اند و با سوءاستفاده از زیباترین مفاهیم انسانی و الهی همچون آزادی ، به تولید و انتشار نفرت می‌پردازند.

توهین به انبیاء به بهانه آزادی بیان امری سخیف است و تایید و تمجید از این بی اخلاقی ها توسط سیاستمداران گناهی نابخشودنی است که یادآور عقاید مرتجعانه و فاشیستی است.

رئیس جمهور فرانسه امروز باید پاسخ دهد چگونه در کشوری که با شدیدترین رفتارهای چکشی با نه منتقدان، بلکه سوال کنندگان از هولوکاست برخورد می‌کند، چگونه به خود اجازه می‌دهد تا به بهانه آزادی بیان از توهین مکرر یک نشریه به پیامبر اسلام(ص) حمایت کند؟

فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی ضمن رصد دقیق این نفرت پراکنی ها به رئیس جمهور فرانسه و دنبال کنندگان این سیاست خطرناک هشدار می دهد که بازی با احساسات میلیاردها مسلمان عواقبی خطرناک خواهد داشت و هر آن که خشم بکارد، طوفان درو خواهد کرد.

ما ضمن برائت و اعلام انزجار از این رفتار نزادپرستانه،جوانان کشورهای اسلامی و محققان و پژوهشگران عزیز را در سراسر دنیا به مطالعه بیشتر و گفت و گوهای عالمانه با علمای اسلام فرا میخوانیم تا ان شاء الله سد محکمی در برابر سیاستمداران مزدور صهیونیسم باشند. /

پایان پیام    

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.