توسعه خطوط ریلی و رفع مشکلات راه‌های روستایی دو محور اصلی مطالبات اعضای کمیسیون انرژی

0 0

مصطفی نخعی در گفت‌و‌گو خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح نشست عصر امروز (‌دوشنبه ۲۵ مرداد ماه) کمیسیون انرژی، گفت: اعضای کمیسیون انرژی با حضور رستم قاسمی وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی به بررسی برنامه های وی پرداختند.

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی افزود: حل مشکلات راه‌های روستایی و اصلی، رفع مسائل بنادر، ضرورت توسعه خطوط ریلی و هوایی، رفع تبعیض در اختصاص اعتبارات و امکانات و رسیدگی به مناطق محروم و توجه به راه آهن شرق کشور و اتصال چابهار به مشهد به عنوان پروژه مهم ملی از جمله مواردی بود که اعضای کمیسیون بر آن تاکید کردند. 

وی با بیان اینکه وزیر پیشنهادی بر تامین مالی پروژه ها از روش های ابتکاری تاکید کرد، ادامه داد: آقای قاسمی توضیحات مناسب، برنامه منسجم و دقیقی را با توجه به تجربیات قبلی که در قرارگاه خاتم الانبیا و وزارت نفت داشت، به اعضای کمیسیون ارائه کرد.

سخنگوی کمیسیون انرژی با بیان اینکه وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی یکی از وزرای انقلابی و جهادی معرفی شده است، تصریح کرد: ساخت ۴ میلیون مسکن در طول ۴ سال آینده جز اهداف و برنامه‌های رئیس جمهور است بنابراین رسالت سنگینی برای تحقق این هدف بر دوش وزیر راه و شهرسازی است. برنامه های ایشان مورد استقبال اعضای کمیسیون انرژی مجلس قرار گرفت./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.