توضیحات سخنگوی کمیسیون امنیت ملی درباره شیطنت رسانه‌ای یک شبکه ضدانقلاب

0 1

ابوالفضل عموئی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره شیطنت یکی از رسانه های معاند خارج از کشور در نحوه انتشار مطلبی از وی گفت: روز چهارشنبه، مهمان برنامه خوب سعادت آباد در رادیو تهران بودم و در این گفتگو سوالات مختلفی پرسیده شد که یکی از آنها درباره وضعیت امنیت غذایی و دارویی مردم ما و فشارهای امریکا بود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: امروز دیدم یکی از شبکه های معاند خارج از کشور تیتری غلطی از حرف های بنده در این مصاحبه به من منتسب کرده است. 

به گزارش خانه ملت، اصل گفتگوی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به این شرح بوده است:

«…واقعیت این است که آمریکایی ها کمپین فشار حداکثری علیه ایران اجرا می کنند که اگر ملتی به مقاومت ملت ایران نبود، نمی توانست مقاومت کند. فشارها فوق العاده سنگین است. نمی خواهیم مردم را نگران کنیم اما چیزی که از آن عبور کردیم کمتر ملتی می توانست در مقابل این حجم از فشارها ایستادگی کند.

سابقه نداشته این تحریم ها علیه کشور دیگری تکرار شده باشد لذا در این شرایط در موقعیتی هستیم که هر مهمان خارجی به ایران می آید و وارد اولین مغازه می شود، چیزی را که می بیند باور نمی کند. ما با مشکلات مردم آشناییم اماحداقل ها تأمین می شود و با تلاش بیشتر می توان از مشکلات عبور کرد.»/

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.