حدود ۲۵ درصد از نیروهای پتروشیمی‌ها بومی بندرماهشهر هستند

0 2

  به گزارش  خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت ،حبیب آقاجری  از بی توجهی پتروشیمی ها به بومی گزینی و بیکاری ۲۵ درصدی در این شهرستان خبر می دهد و اظهار می کند: زیبنده این شهرستان نیست که با تعداد قابل توجه شرکت های پتروشیمی آمار بیکاری ۲۵ درصدی را شاهد باشیم؛ این در حالی است که همه این بیکاران جوانان تحصیل‌ کرده و آماده به کار هستند.

نماینده مردم  بندرماهشهر، امیدیه، هندیجان و بخش جولکی در  مجلس شورای اسلامی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد : پتروشیمی ها از همان ابتدا و آغاز به کار فعالیت در دهه های گذشته، اقدام به جذب نیرو و مدیران غیربومی کرده اند و دیگر پس از آن به منظور جذب نیروهای بومی اقدام قابل تاملی صورت نگرفت. 

وی ادامه داد: بارها گفته ایم که جذب جوانان با مدرک تحصیلی فوق دیپلم به پایین باید صد در صد شهرستانی، لیسانس به بالا شهرستانی و بعد استانی باشد، بر همین اساس آزمون استخدام پتروشیمی بندر امام مبنی بر جذب ۳۵۰ نفر را با برگزاری جلسات متعدد پیگیری کردیم و خواستار جذب حداکثری نیروهای بومی در این آزمون شدیم.

نماینده مردم بندرماهشهر در مجلس شورای اسلامی افزود: تنها حدود ۲۵ درصد از نیروهای پتروشیمی ها بومی بندرماهشهر هستند.

وی درباره اقدامات انجام شده پتروشیمی ها در بخش مسئولیت های اجتماعی بیان می کند: در بخش مسئولیت های اجتماعی اقدامات بسیاری صورت گرفته است و اگر بگوییم هیچ کاری نشده بی انصافی است؛ اما انتظار بیشتر برای ادای مطالبه به حق مردم داریم.

نماینده مردم بندرماهشهر در مجلس شورای اسلامی یادآورشد: زیبنده بندر ماهشهر نیست که با تعداد قابل توجه شرکت های پتروشیمی آمار بیکاری ۲۵ درصدی را شاهد باشیم؛ این در حالی است که همه این بیکاران جوانان تحصیل‌ کرده و آماده به کار هستند./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.