حضور راهبردی سردار حجازی در جبهه مقاومت چراغ راه نسل‌های متمادی پاسداران جان برکف خواهد بود

0 0

به گزارش  خبرگزاری خانه ملت، احمدحسین فلاحی رئیس فراکسیون حمایت از محور مقاومت و آزادی قدس شریف در پی درگذشت سردار سرتیپ پاسدار سید محمد حسین زاده حجازی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه، پیامی صادر کرد.

متن پیام رئیس فراکسیون حمایت از محور مقاومت و آزادی قدس شریف به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مِنَ الْمُؤْمِنینَ رِجالٌ صَدَقُوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضی‏ نَحْبَهُ وَ مِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَ ما بَدَّلُوا تَبْدیلاً    احزاب/آیه ٢٣

در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)، و بعضی دیگر در انتظارند؛ و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند.

برای فرزندان مقاومت خبر و پیامی سخت تر و تلخ تر از فقدان یاران دیرین انقلاب نیست.

سردار سرتیپ پاسدار سید محمد حسین زاده حجازی جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به لقاءالله و یاران و دوستان شهیدش پیوست.

باور ما این است خاطره سال ها قیام للّه و حضور پر برکت در عرصه های خطیر و مهم در زمینه ساماندهی نیروهای اعزامی به جبهه‌های حق علیه باطل، تلاش عاشقانه در اعتلای بسیج مستضعفین و حضور مستمر، موثر و راهبردی در جبهه بین‌المللی مقاومت برای مدتی مدید از این سردار پرافتخار دین و میهن همواره جاری بر زبان همرزمان این عزیز بزرگوار و چراغ راه نسل های متمادی پاسداران جان بر کف خواهد بود.

عروج شهادت گونه این سردار جان برکف اسلام را به محضر حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)، امت قدرشناس اسلام، خانواده معظم و همه دوستان و همرزمان ایشان درسپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج مستضعفین و نیز رزمندگان جبهه مقاومت تسلیت عرض می نمایم.

یادش بسیار گرامی و راهش پر رهرو خواهد ماند تا آزادی قدس شریف. انشاءالله

احمدحسین فلاحی

رئیس فراکسیون حمایت از محور مقاومت و آزادی قدس شریف./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.