خانه امید بازنشستگان در مریوان راه اندازی می‌شود

0 7

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ شیوا قاسمی پور، نماینده مردم مریوان و‌ سروآباد در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان کردستان مطرح  کرد: با توجه به ظرفیت ها، درخواست ها و نیاز بازنشستگان گرامی، کلنگ احداث خانه امید بازنشستگان شهرستان مریوان پس از انتخاب زمین مناسب، در آینده ی نزدیک بر زمین زده خواهد شد.

در این جلسه مدیر صندوق بازنشستگی کشوری استان کردستان گزارش کاملی در خصوص مسائل و مشکلات بازنشستگان کشوری در حوزه همسان سازی حقوق، بیمه تکمیلی درمان و … ارائه نمود.

همایون جنتی رئیس شورای کانون‌های بازنشستگی استان و مشاور استاندار در امور بازنشستگان نیز که در این جلسه حضور داشت، به مشکلات بازنشستگان از جمله عدم اجرای اعطای امتیازات منطقه عملیاتی برای بازنشستگان و همچنین ماده ۸۵ قانون مدیریت خدمات کشوری اشاره کرد.

نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس در این دیدار، با بیان اینکه همه مقامات چه دولتی و چه نمایندگان مجلس مدیون بازنشستگان هستند، گفت: همه ما باید دِینِ خود را به این بزرگان اداء نماییم.

عضو هیات رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه حل مشکلات و دغدغه های بازنشستگان از جمله وضعیت معیشتی و درمان را بسیار ضروری دانست، یادآورشد: تلاش ما این است که با احداث خانه امید بازنشستگان مسیر حل مشکلات این بزرگواران را هموار کنیم و از جمله خدماتی که دستگاه های مختلف می توانند در خانه امید ارائه کنند، می توان به ‏خدمات ادارات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، ورزش و جوانان، بهزیستی و … اشاره کرد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.