خدمت به خلق یکی از مهمترین و با فضیلت‌ترین کارهاست

0 0

به گزارش  خبرگزاری  خانه ملت، امیرقلی جعفری  در دیدار با خانواده دو شهید مدافع سلامت شهرستان بروجن افزود: در طول هشت سال دفاع مقدس رزمندگلان با تمام وجود برای دفاع از کشور حاضر شدند و در زمان حاضر نیز کادر درمان صادقانه مانند رزمندگان در حال خدمت رسانی هستند.

 نماینده مردم بروجن در  مجلس شورای اسلامی  اظهارداشت: خدمت به خلق یکی از مهمترین و با فضیلت‌ترین کارهاست و کسانی که در راه خدمت حاضرند جان خود را به خاطر مردم به خطر بیاندازند تا جامعه ایمن بماند بزرگترین  ایثار را از خود دارند.

وی ادامه داد: این شهدا در روزهای زندگی خود برگ زرینی را به یادگار گذاشتند  تا سلامت و امنیت روحی، روانی مردم را در این شرایط کرونایی تامین کنند .

 جعفری با تاکید بر اینکه در این روزها جامعه پزشکی هزینه سنگینی را برای مقابله با این بیماری داده و تعداد زیادی از کادر درمان دراین بیماری به شهادت رسیده، گفت: این شهدا و همچنمین کادر درمان با علم به اینکه احتمال درگیر شدن با این بیماری برای آنها وجود دارد، با تمام توان و تا پای جان ر میدان خدمت حاضر و مقاوم ایستادند.

وی ضمن خسته نباشید به کادردرمان افزود: این ویروس یک بلا است که کل جهان درگیر آن شده و نخستین شهدای مدافع سلامت استان نیزاز شهرستان بروجن بودند.

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.