خروج نظامیان ایالات متحده از بغداد مطالبه مردمی است/ شاهد تضعیف آمریکا در منطقه هستیم

0 1

محمود عباس زاده مشکینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص خروج ۱۵۰۰ نظامی آمریکایی از عراق، گفت: کاخ سفید درصدد حضور هر چه بیشتر در عراق و اشغال این کشور است.

نماینده مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: امروزه شاهد زوال و تضعیف حضور آمریکا در منطقه هستیم زیرا خاورمیانه به نفع جریان مقاومت متحد شده است.

وی با اشاره به اینکه نظامیان ایالات متحده مجبور به خروج از منطقه خصوصا عراق خواهند شد زیرا این مهم مطالبه مردمی منطقه و مصوبه پارلمان عراق است، ادامه داد: البته در این میان برخی کشورهای منطقه به نفع آمریکا و رژیم صهیونیستی اقداماتی انجام می دهند که تازگی ندارد لذا به آنها نیز توصیه می شود به سمت شکاف دولت – ملت ها حرکت نکنند زیرا در آن زمان ایالات متحده به  دردشان نمی خورد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هم اکنون در آستانه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هستیم از این رو ترامپ تلاش می کند به افکار عمومی کشورش نشان دهند نظامیان این کشور در خاورمیانه حضور پررنگ دارند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شوای اسلامی خاطرنشان کرد: این مهم در حالیست که واقعیت های میدانی بعد دیگری از اشغالگری و ضعف نظامیان این کشور را نشان می دهد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.