خنثی‌سازی تبلیغات منفی و مسموم علیه ایران در گرو افزایش تعاملات منطقه‌ای

0 2

 مهدی اسماعیلی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در رابطه با اهمیت سفر ظریف، وزیر امور خارجه به کشورهای منطقه، گفت: جمهوری اسلامی بر اساس سیاست عزت، حکمت و مصلحت همواره خواستار تعامل به کشورهای دنیا بوده است.

نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: بنابراین اگر بتوانیم با افزایش سطح روابط با کشورهای مختلف و حضور در جوامع بین المللی سیاست فوق را محقق کنیم، منافع ملی کشورمان حاصل خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه ایران همواره خواستار صلح و ثبات در دنیا بوده و این امر موضوع مهمی برای برقراری روابط با کشورهای دنیا است، ادامه داد: این مهم در حالیست که دشمنانمان خصوصا آمریکا و اسرائیل تلاش می کنند با تبلیغات مسموم کننده، فضای منفی علیه کشورمان ایجاد کنند تا سایر کشورها به سمت همکاری های چندجانبه با ایران سوق نیابند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه سفرهای منطقه ای مسئول دیپلماسی کشورمان دیرهنگام شروع شده اما قطعا می تواند آثار منفی تحریم ها و محدودیت های یکجانبه را از بین ببرد، افزود: بنابراین با افزایش این سفرها و تشریح ظرفیت های جمهوری اسلامی ایران می توان شاهد افزایش همکاری ها دو جانبه و چندجانبه با کشورهای منطقه باشیم.

عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: قطعا افزایش تعاملات منطقه ای می تواند سبب افزایش همکاری های اقتصادی و تجاری شود که موضوع مهمی در مبارزه با تحریم ها بشمار می رود./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.